W poszukiwaniu idealnego prezentu dla aktywnych

Midland_snowboardŚwięta nadchodzą wielkimi krokami. Najwyższy czas wyruszyć na poszukiwania prezentów. Szeroka oferta prezentowana przez różnego rodzaju sklepy powoduje, że wybór najodpowiedniejszego prezentu nie jest wcale taki prosty. Co podarować osobie aktywnej, która ponad wszystko ceni adrenalinę? Kolejną parę skarpet, termoaktywną bieliznę, karnet na siłownię? Może warto postawić na sprzęt, który będzie można zabrać na ekstremalne wojaże i który pozwoli uwiecznić emocje, jakie towarzyszą podczas uprawiania sportów? Z pomysłem przychodzi włoska marka Midland, coraz prężniej rozwijająca się na polskim rynku.
Produktem marki Midland, który podbił serca Polaków jest kamera XTC400. To właśnie ona może okazać się doskonałym pomysłem na świąteczny podarunek.
Kamery Midland powstały na bazie obserwacji potrzeb aktywnych ludzi, którzy chcą dzielić się swoją pasją ze znajomymi. Oferują nie tylko profesjonalną jakość i łatwość obsługi, ale również pozwalają na szybkie przesłanie filmów bezpośrednio na wybrany portal społecznościowy. Za pomocą sieci bezprzewodowej kamery wykorzystują najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne, przy równoczesnej łatwości użytkowania.
Na tle konkurencji XTC400 wyróżnia długi czas pracy baterii (do 5 godzin), obrotowy obiektyw (270°) pozwalający na montaż kamery w dowolnej pozycji oraz system mocowania (3 prowadnice).

zdjęcia ślubne Częstochowa
Z myślą o tym modelu producent stworzył specjalną aplikację “Action Connect”, która umożliwia błyskawiczny dostęp do dodatkowych funkcji czy ustawień takich, jak włączanie zoom, tryb pojedynczych lub seryjnych zdjęć do 12 megapikseli. Dzięki aplikacji można też za pomocą wi-fi, zintegrować XTC400 ze smartfonem czy tabletem i tak oglądać filmy, pobierać je w czasie rzeczywistym, a następnie szybko zamieszczać na Facebooku czy YouTube.
Kamera Midland XTC400 jest niezwykle łatwa w obsłudze. Urządzenie obsługiwane jest za pomocą jednego przycisku, który natychmiast włącza nagrywanie. Dostęp do wszystkich funkcji możliwy jest z jednego panelu umieszczonego na tyle kamery, a całość obsługi ułatwiają 3 diody LED pokazujące stan baterii, pamięci i nagrywania. Sprzęt jest mały i lekki, dlatego można go zabrać wszędzie. Aluminiowa obudowa gwarantuje niezwykłą wytrzymałość, przy wadze zaledwie 140 g.
Dla osób ceniących niewielkie rozmiary sprzętu producent oferuje także kamerę XTC280, która jest najmniejszą i najlżejszą kamerą FULL HD na rynku. Waży zaledwie 90 g, gwarantując przy tym wytrzymałość i profesjonalną jakość w codziennym użytkowaniu. Cechą charakterystyczną tego modelu jest łatwość w obsłudze. Za pomocą jednego przycisku uruchamiane jest nagrywanie, funkcje są intuicyjne i nie wymagają instrukcji. Kamera wyposażona jest w podwójną stabilizację obrazu, funkcję “real view 130°” i FULL HD, które gwarantują perfekcyjne nagrywanie bez zniekształceń obrazu. Tryb “Sokole oko 90° ” w HD Ready, jest w stanie uchwycić wszystkie szczegóły poprzez zbliżenia.
Kamer można poszukiwać bezpośrednio u polskiego przedstawiciela oraz w licznych sklepach internetowych oferujących sprzęt dla pasjonatów sportów ekstremalnych.

Dodaj komentarz