Tanie rozmowy krajowe i zagraniczne

prasLycamobile – sieć tanich krajowych i międzynarodowych rozmów komórkowych, kontynuuje kampanię outdoorową w 11 największych aglomeracjach Polski. Na 1000 nośnikach typu citylight pojawiły się plakaty prezentujące konkurencyjną ofertę sieci Lycamobil – karty SIM umożliwiające połączenia krajowe i zagraniczne za niewielkie pieniądze, korzystne pakiety internetowe oraz nielimitowane rozmowy w obrębie sieci Lycamobile w Polsce. Kampania trwa do 1 grudnia.

Nowa kampania outdoorowa ma przede wszystkim na celu informację o ofertach sieci Lycamobile – Karty SIM, umożliwiające użytkownikom kontakt z bliskimi w kraju i zagranicą po bardzo atrakcyjnych cenach, korzystne pakiety internetowe (w tym 1 GB Internetu za jedyne 19 zł), a także nielimitowane rozmowy w sieci Lycamobile w Polsce. Nowa kampania, widoczna w miastach takich jak: Warszawa, Kraków, GOP, Lublin, Wrocław, Łódź, Białystok, Poznań, Bydgoszcz, Szczecin, Trójmiasto realizowana jest zgodnie z ideologią sieci Lycamobile: „połączenia z bliskimi na całym świecie w korzystnych cenach.”

Kampania outdoorowa ma także na celu wzmocnienie świadomości marki Lycamobile w Polsce oraz zachęcenie nowych użytkowników do korzystania z konkurencyjnych i atrakcyjnych ofert sieci.

zdjęcia ślubne Częstochowa

Kampania realizowana jest w terminie: 18.11-01.12. Za dobór mediów odpowiada firma Clear Channel Poland.

Lycamobile to największy na świecie operator tanich międzynarodowych i krajowych połączeń telefonii komórkowej. Sieć ma ponad 30 milionów klientów na świecie, a co 2 sekundy dołącza nowy użytkownik, witany z radością przez Lycamobile! W Polsce Lycamobile rozpoczęła działalność w listopadzie 2011 i konsekwentnie zwiększa swoją obecność na rynku i bazę użytkowników.
Lycamobile wprowadziła swoją markę na rynek w 2006 roku i ciągu zaledwie 7 lat zdobyła ponad 30 milionów klientów w 16 krajach na całym świecie (w Wielkiej Brytanii, Holandii, Portugalii, Belgii, Szwajcarii, Danii, Norwegii, Szwecji, Włoszech, Hiszpanii, Australii, Francji, Niemczech, Polsce, Irlandii i Stanach Zjednoczonych)! Karty SIM Lycamobile są dostępne w szerokiej sieci sprzedaży, a firma dynamicznie się rozwija i planuje wejście na kolejne światowe rynki.
Lycamobile to zespół doświadczonych, otwartych na klienta i działanie wizjonerów. Ich misja, aby stać się światowej klasy siecią telefonii komórkowej o najwyższym standardzie usług przy jednoczesnej redukcji kosztów, zaczyna się spełniać, bo już dziś Lycamobile to proste rozwiązania i rewolucyjne ceny. A to najlepsza rekomendacja, aby w krótkim czasie zdobyć kolejne 30 milionów zadowolonych z usług sieci Lycamobile klientów!

Dodaj komentarz