Kongres GigaCon na Stadionie Narodowym w Warszawie

conference625 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się największy tegoroczny Kongres GigaCon. Wydarzenie skierowane jest do osób szczególnie zainteresowanych tematyką Networkingu, Cloud Computingu i Data Center.

Podczas kongresu odbędą się trzy konferencje towarzyszące, które będą toczyły się równolegle – każda według własnej agendy. Część wystawowa będzie natomiast wspólna dla wszystkich uczestników.

Goście wysłuchają prelekcji dotyczących szeroko rozumianego bezpieczeństwa IT, systemów audytów i kontroli włamań oraz zarządzania infrastrukturą IT. Niezwykle istotne będą również aspekty związane z przechowywaniem danych w chmurze.

zdjęcia ślubne Częstochowa

Bezpieczeństwo infrastruktury IT to jeden z najczęściej poruszanych obecnie tematów w branży – mówi Maciej Kubat, ekspert firmy Axence i jeden z prelegentów. – Wraz z rozwojem technologii i powstawaniem nowych rozwiązań, pojawiają się również nowe zagrożenia. Musimy zatem pamiętać, że aby nowe narzędzia dobrze nam służyły to muszą być w pełni bezpieczne i prawidłowo zarządzane. Odpowiednie podejście do infrastruktury IT w przedsiębiorstwie pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo, a co za tym idzie zaoszczędzić znaczne sumy pieniędzy, które pochłaniają nieoczekiwane awarie czy wycieki danych – tłumaczy.

Więcej informacji oraz szczegółowy plan wydarzenia znajduje się na stronie internetowej organizatora: GigaCon.org

Dodaj komentarz