Nowe kanały telewizyjne, na które warto zwrócić uwagę

Coraz większa konkurencja na rynku powoduje, że operatorzy prześcigają się we wprowadzaniu do swoich ofert nowych programów. I nie ma się co dziwić! Z miesiąc na miesiąc powstaje coraz więcej stacji! Tylko w drugiej połowie 2016 roku pojawiło się ich kilkanaście. Chcesz być zawsze na bieżąco? Koniecznie przeczytaj nasz najnowszy tekst! Przedstawiamy w nim nowe kanały telewizyjne, na które warto zwrócić uwagę.

Nowa TV

Ten uniwersalny kanał rozpoczął nadawanie pod koniec ubiegłego roku – 9 listopada. W ofercie programowej stacji coś dla siebie znajdą odbiorcy w każdym wieku. Szczególnie interesuje Cię dobry serwis informacyjny i publicystyka na najwyższym poziomie? Właśnie z myślą o takich widzach jak Ty, Nowa TV przygotowuje „24 godziny online.pl” oraz programy publicystyczne prowadzone przez znanych dziennikarzy, m.in. Tomasza Sekielskiego, Beatę Tadlę i Marka Czyża. Do tego, w ramówce nie mogło zabraknąć odrobiny rozrywki. Obok popularnych w Polsce skeczy kabaretowych, emitowane są też programy muzyczne (m.in. cykl prowadzony przez Marka Sierockiego) oraz seriale i filmy fabularne, zarówno polskiej, jak i zagranicznej produkcji. Nowa TV może pochwalić się szeroką ofertą audycji lifestylowych (m.in. programem ze słynnymi stylistkami z Wielkiej Brytanii – Trinny Woodal i Susanną Constantine) oraz cykli dla panów, np. cieszącym się ogromnym zainteresowaniem serialem dokumentalnym „Mistrzowie drewna”.

Metro TV

Metro TV, kanał dostępny m.in. w ofercie https://telewizjaswiatlowodowa.pl, pojawił się na rynku w grudniu i od razu spotkał się z ciepłym przyjęciem odbiorców. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – ze względu na różnorodność. W ramówce stacji znajduje się wiele rozrywkowych audycji – filmy z całego świata (zarówno klasyka, jak i nowości), programy dokumentalne, a także seriale (m.in. polski hit „Cztery poziomy”, „Apetyt na miłość” oraz zagraniczne serie, np. „Pod kopułą”). Dodatkowym atutem Metro TV jest duży wybór magazynów poradnikowych, dotyczących m.in. remontu i budownictwa, dbania o figurę, wędkarstwa oraz gotowania. Do tego, w ofercie znajdują się popularne reality shows, audycję dla dzieci, filmy animowane, a także programy publicystyczne i informacyjne.

Telewizja WP

Telewizja WP, należąca do tej samej grupy co popularny portal Wirtualna Polska, to pierwszy kanał telewizji interaktywnej. Wystartował 2 grudnia 2016 roku. Co znajduje się w jego ofercie? Przede wszystkim programy publicystyczne i informacyjne, które prowadzą znane na polskiej scenie dziennikarskiej postacie, m.in. Maciej Orłoś, Igor Sokołowski oraz Małgorzata Serafin. W ramówce pojawiają się też audycje rozrywkowe – seriale obyczajowe (np. popularna kanadyjska seria „Orphan Black”, „Koniec defilady” ze znanym ze „Sherlocka” Benedictem Cumberbatchem czy kryminał „Śmierć pod palmami”), serie dokumentalne, programy typu reality show (np. „Pokochaj lub sprzedaj”) oraz magazyny poradnikowe.

Dodaj komentarz