Zdrowy pies to szczęśliwy pies! – nowa karma na rynku

Zdrowy pies to szczęśliwy pies, szczególnie gdy ma odpowiednią opiekę, czuje się bezpiecznie i jest dobrze karmiony. Wszystko ma wpływ na życie i samopoczucie czworonożnych pupili.

FORZA10 Legend to ewolucyjny produkt na rynku. Karma dla psów jest specjalną ofertą producenta. Tym razem zdrowszą i bezpieczniejszą dla czworonożnych pupili. A to wszystko dzięki nowemu składowi, z którego usunięto zbędne elementy.

Karma została pozbawiona m. in. zbóż. Klienci nie znajdą w składzie ryżu, kukurydzy, pszenicy czy owsa. Również FORZA10 Legend nie zawiera glutenu czy składników pochodzących z GMO. To sprawia, że produkt jest znacznie bezpieczniejszy i dobrze wpływa na codzienne funkcjonowanie czworonoga.

Co sprawia, że akurat ta karma jest tak wyjątkowa? Przede wszystkim chodzi o dobrze przemyślany skład. Jagnięcina pochodzi z dzikich ziem Islandii, dzięki czemu jest wysokiej jakości. Anchois są łowione na niezbadanych wodach Oceanu Spokojnego. Natomiast łosoś i dorsz pochodzą z nieskazitelnie czystych akwenów wodnych Islandii.

Producent również zadbał o to, aby w składzie karmy nie pojawił się składnik mięsa hodowanego intensywnie. Najczęściej bywa on przyczyną alergii. Także białko użyte w FORZA10 Legend nie jest pobierane od zwierząt hodowanych intensywnie.

Karma została wzbogacona o jedynie naturalne konserwanty. W produkcie występują w formie ekstraktów z ziół. Co więcej, producent zadbał także o zrównoważony stosunek kwasów Omega3:Omega6 (2:1). Ich zadaniem jest działanie przeciwzapalne. FORZA10 Legend ma ograniczoną liczbę składników. To pozwala na zachowanie wysokiej wartości odżywczej oraz zmarginalizowanie ryzyka pojawienia się niezamierzonych reakcji, tj. nietolerancja pokarmowa czy alergia.

Karma dla psów jest podstawą ich prawidłowego funkcjonowania. Od tego, czy będzie bezpieczna, zdrowa i pełnowartościowa będzie zależało nie tylko samopoczucie, ale także chęć zabawy czy radość. Dlatego warto dowiedzieć się więcej czytając o karma dla psów bez zboża http://sklepzkarmami.pl/mynews/news,forza10legend.

Dodaj komentarz