ID JENGR5 Materac Pasodoble Hilding

Często urządzając sypialnię stajemy przed ważnym pytaniem: jaki materac wybrać do łóżka? Lepiej twardy czy miękki? Sprężynowy czy wysokoelastyczny? Wiele ludzi preferuje twarde materace. Często też lekarze polecają twardsze materace ludziom z urazami kręgosłupa. Warto jednak pamiętać, że zbyt twarde podłoże do spania może nam tylko zaszkodzić, a nie pomóc. Z pomocą przychodzi prozdrowotny materac Pasododoble, który pojawił się w ofercie sklepu SalonSnu.pl

Co odróżnia materac Pasodoble (SalonSnu.pl/Materac-Pasodoble) od twardych materacy bonelowych? Przede wszystkim jego wypełnienie. Mimo tego, że stworzony został dla osób o większej wadze lub dla tych, którzy lubią spać na twardszym podłożu, jest znacznie bardziej elastyczny niż najprostsze materace sprężynowe. Wszystko to za sprawą kieszeni w kształcie walca, w których zostały umieszczone sprężyny. Nie są one jednak połączone, a ich praca jest niezależna, co sprawia, że idealnie dopasowują się do kształtu ciała użytkownika i reagują na masę ciała użytkownika. Dzięki siedmiu strefom twardości materac stanowi idealne podparcie dla punktów ciężkości naszego ciała – głowy, ramion, pasa, bioder i nóg. To oczywiście wpływa na wygodny i spokojny sen, pomimo dużej twardości materaca. Dodatkowo dla optymalnej twardości na sprężynach umieszczona została z jednej strony mata kokosowa, a z drugiej naturalne włókno z agawy Sizal. Obie te warstwy są niezwykle przewiewne i gwarantują zdrowy sen.

Co ważne, komfort spania został zagwarantowany przez dodatkową warstwę pianki, znajdującą się z dwóch stron pod pokrowcem. Wysokoelastyczna pianka Flexifoam zapewnia dodatkową elastyczność oraz miękkość, co wpływa na indywidualne dopasowanie się do kształtu naszego ciała. Materace kieszeniowe są odpowiednim wyborem dla dwóch osób – dzięki indywidualnej pracy każdej sprężyny każda z osób, niezależnie od wagi ciała, będzie mogła komfortowo wypoczywać. Materace Pasodoble wraz z wybranym pokrowcem antyalergicznym (dostępnym w wersji Velvet i Tencel), możecie zakupić tutaj: SalonSnu.pl/Materace-Hilding.

Inne materace Hilding dostępne są także na stronie: KomfortSnu.pl/Hilding.

Więcej informacji o materacu Pasodoble znajdziecie na filmiku: YouTube.pl/Materac-Pasodoble.

Dodaj komentarz