Zestawy Lego dla dorosłych

Zawsze wydawało Ci się, że klocki Lego to dobry gadżet, ale dla przedszkolaków? Niekoniecznie! Duńska marka dba o fanów w każdym wieku – w jej ofercie nie mogło zabraknąć zestawów, a nawet całych serii, dedykowanych nieco starszym wielbicielom lub bardziej zaawansowanym legomaniakom. Szukasz odpowiedniego prezentu dla kogoś takiego? A może to Ty jesteś jednym z nich i nie wiesz co wybrać? Jeśli tak, to zapoznaj się z naszym najnowszym tekstem. Prezentujemy w nim najlepsze zestawy Lego dla dorosłych.

Lego Architecture Luwr

Lubisz sztukę i od zawsze marzysz o zwiedzeniu paryskiego Luwru, ale czas i środki na to nie pozwalają? Już teraz możesz mieć najsłynniejsze muzeum świata na własnym dywanie! Jak? Wystarczy, że wyposażysz się w Lego Architecture Luwr! Ten komplet oraz dołączone do niego klocki sprawią, ze poczujesz się jak podczas zwiedzania. W zestawie nie zabraknie najbardziej rozpoznawalnych elementów budowli – Pavillonu de l’Horloge czy zdobiącej dziedziniec szklanej piramidy. Dużym atutem Lego Architecture Luwr jest dołączona książeczka kolekcjonerska w języku angielskim oraz w języku francuskim, w której zawarto wiele ciekawych informacji na temat historii i architektury budynku.

Lego Creator Volkswagen Camper

Interesuje Cię motoryzacja? A może szukasz prezentu dla fana starych samochodów? Na pewno zainteresuje Cię zestaw Lego Creator Volkswagen Camper, który dostępny jest w dobrych sklepach internetowych, np. https://salonklockow.pl/pl/c/LEGO-KOLEKCJA/87. Ten komplet zawiera ponad 1300 elementów, dzięki którym zrekonstruujesz klasyczny samochód Volkswagen Camper Van z 1962 roku. W komplecie nie zabraknie najdrobniejszych detali – zaokrąglonego dachu, szyby w stylu safari, dachu z firanką oraz stelaża bagażowego – które pozwolą oddać najbardziej charakterystyczne cechy tego zabytkowego auta.

Lego Star Wars Slave I

Uwielbiasz „Gwiezdne wojny”? Posiadasz już wiele gadżetów związanych z kultową sagą? W takim razie, w Twojej kolekcji nie może zabraknąć zestawu Lego Star Wars Slave I! Ta propozycja to nie tylko gratka dla fana przygód Hana Solo i spółki, ale też coś dla wielbicieli nieco bardziej skomplikowanych konstrukcji. Co znajdziesz w komplecie? Blisko 2000 elementów, które pozwolą Ci samodzielnie zbudować dokładną replikę pokładu Slave I, należącego do najsłynniejszego łowcy nagród – Boba Fett. Oprócz klocków, zestaw zawiera też detale – repliki blasterów oraz minifigurki bohaterów takich jak wspomniany Boba Fett, Han Solo (w wersji w karbonicie oraz uwięziony w ładowni), szturmowca i Bespina Guarda. Co wyróżnia Lego Star Wars Slave I na tle innych zestawów z kolekcji inspirowanej „Gwiezdnymi wojnami”? Przede wszystkim model statku. Nie dość, że ma obrotową kabinę, to jeszcze może pochwalić się obrotowymi skrzydłami oraz otwieranymi włazami na karabiny!

Dodaj komentarz