Jak dobrać odpowiedni kostium kąpielowy?

Po ciężkim okresie zimowym warto o tym w czym zaprezentujemy się na plaży. Nawet wśród celebrytów można zauważyć, że źle dobrany kostium kąpielowy psuje cały efekt. Nie chodzi tylko o to jak inni nas postrzegają, ale czy czujemy się pewnie. Dobrze dobrany kostium sprawi, że chociaż na chwilę zapomnimy o kompleksach.

Podstawowym błędem jest twierdzenie, że skoro bikini na manekinie wygląda pięknie to i na nas samych też tak będzie. Jest to błąd stale powielany przez większą część kobiet. Każda z nas jest inna, posiada inne wymiary i na wystawie sklepowej zawsze strój kąpielowy będzie wyglądał lepiej. Jeśli problemem jest wystający brzuszek to warto zwrócić uwagę na model jednoczęściowy lub z wysoko zabudowanymi figami. W ten sposób optycznie zamaskują dodatkowe kilogramy. Mówi się, że ciemny kolor wyszczupla. Działa to także w przypadku wyboru kostiumu kąpielowego. W przypadku szerokich bioder większej pupy można postawić na szorty. Pupę zamaskują także majtki z wysokim stanem. Nie można zapominać o kobietach z drobną sylwetką. Wiele Pań twierdzi, że ten typ nie ma żadnego problemu z wyborem kostiumu. Można się rozczarować. Źle dobrany kostium w tym przypadku przynosi takie same skutki jak w przypadku grubszej sylwetki. Brak krągłości jest tutaj poważnym problemem, dlatego trzeba wybrać fasony z falbankami. Można też postawić na kostium kąpielowy typu push-up. Trendy na kostiumy kąpielowe 2017 można zobaczyć na https://heppin.com/stroje_kapielowe_bielizna_damska_k-30.htm. Pewne podkreślenie talii umożliwia monokini. W przypadku szerokich ramion można się zainteresować fasonem z biustonoszem wiązanym na szyi. W ten sposób zostaną wyrównane proporcje ciała. Ważne jest też, żeby nie zapłacić za strój kąpielowy zbyt wygórowanej kwoty. Istnieje wiele modeli, które są nie tylko atrakcyjne cenowo, ale także ładnie się prezentują.  Przykładowe tanie stroje kąpielowe można znaleźć na https://heppin.com/stroje_kapielowe_bielizna_damska_k-30.htm. Oferowanych jest dużo ładnych modeli.

Każda sylwetka jest inna. Podczas wyboru stroju kąpielowego warto wziąć pod uwagę defekty figury, które zostaną odpowiednio zamaskowane a atuty podkreślone.

Dodaj komentarz