Bezbolesna depilacja Lycon cz.1

nogiZ pewnością większość osób na samą myśl o depilacji odczuwa ból. Nie ma w tym właściwie nic dziwnego. Dotychczasowe metody w większości nie były miłym przeżyciem.

Fakty są takie, że wyrywanie włosa niesie ze sobą nieprzyjemne odczucia. Na pewno takie same wrażenia miała kobiet, która odkryła bezbolesną metodę woskowania ciała.

Bezbolesna depilacja Lycon cz.2

Wydarzenie to miało miejsce całkiem niedawno, bo w roku 1978. Australijka Lidia Jordane jako kosmetyczka metodą prób i błędów wynalazła wosk do depilacji, który całkowicie wykorzystywał właściwości odżywcze azuleny, aloesu, rumianku, róży i lawendy. Tego rodzaju wosk do depilacji lycon zawiera naturalne olejki aromaterapeutyczne, żywice i wosk pszczeli. Co ciekawe i bardzo istotne, jest w stanie usunąć włoski, których długość nie jest większa niż 1 milimetr. Dzięki połączeniu nowoczesnych technik i naturalnych składników, jako jeden z nielicznych nie powoduje podrażnienia skóry.

Dodatkową zaleta wosku Lycon jest także to, że posiada właściwości kojące, a skóra zaraz po zabiegu nie jest czerwona, tylko gładka i miękka.

Wśród zalet depilacji Lycon wymienić należy przed wszystkim to, że usuwa nawet najmniejsze owłosienie. Jest bardzo skuteczna, precyzyjna i do tego bezbolesna. Ten fakt na pewno przekona większość osób. Depilacja Lycon może być stosowana na wszystkie okolice ciała, nawet te najbardziej wrażliwe.

Wykazuje również działanie pielęgnacyjne, czego nie można powiedzieć o innych woskach używanych do depilacji. Ważną rzeczą, która należy wiedzieć o wosku Lycon jest jego jedwabista konsystencja i bardzo przyjemny zapach, który może działać jak aromaterapia.

Dodaj komentarz