Bezbolesna depilacja Lycon cz.2

nogi2Sam zabieg nie będzie dla klientów męczący, ponieważ ma działanie także relaksacyjne. Wykwalifikowana kadra jest w stanie zrobić z tego zabiegu prawdziwy rytuał pielęgnacyjny dla naszego ciała.

Wyróżnić możemy trzy rodzaje wosków do depilacji Lycon. Pierwszym z nich jest Hot Wax. Należy do grupy wosków twardych, a stosowany jest przede wszystkim do usuwania krótkich włosków w miejscach bardziej niedostępnych. Jest przystosowany do wrażliwych okolic.

Bezbolesna depilacja Lycon cz.1

Kolejnym z elitarnej grupy produktów do bezbolesnej depilacji jest Lycojet. Należą tutaj woski o niskiej temperaturze topnienia. Bardzo mocno chwytają włoski i są skutecznej podczas każdej depilacji, także tej w trudnych miejscach.

Ostatnim z grupy trzech jest seria Strip Wax. Należą do niej woski miękki, które wykazują w szczególności działanie kojące i odżywcze. W ich składzie znajduje się bardzo dużo olejków aromatycznych.

Depilacja Lycon ma z pewnością więcej zalet, ale są pewne sytuacje, w których nie należy poddawać się takiemu zabiegowi ( i żadnej innej depilacji również). W szczególności musimy uważać, gdy nasz skóra jest podrażniona, jej ciągłość jest przerwana lub pojawiła się reakcja alergiczna. Przeszkodą są także żylaki i popękane naczynka. Nie powinno się także wykonywać depilacji Lycon po opalaniu naturalnym czy w solarium. Menstruacja także powstrzyma nas przez krótki czas przed skorzystaniem z bezbolesnej depilacji.

Dodaj komentarz