SPA dla Twoich stóp i dłoni

nail-varnish-674422_640 (1)W okresie jesienno-zimowym pielęgnacja urody jest wyjątkowo trudna, ale zarazem istotna. Coraz chłodniejsze dni to dla naszych dłoni i paznokci nie lada wyzwanie. Wysuszona, szorstka i popękana skóra oraz pozbawione połysku, łamliwe paznokcie to częste problemy, z którymi boryka się wiele z nas. Dlatego też, w tym szczególnym czasie warto uważniej przyjrzeć się odżywieniu oraz pielęgnacji stóp i dłoni.

Istnieje wiele zabiegów nawilżająco-odżywiających, które głęboko regenerują wysuszone dłonie i stopy. Jednym z tego typu zabiegów jest kąpiel parafinowa. Zabieg ten nie tylko zbawiennie wpływa na poziom nawilżenia naszej skóry i paznokci, dzięki czemu przywraca gładkość i aksamitną miękkość skórze, ale również ma działanie odmładzające. Parafina bowiem opóźnia procesy starzenia się skóry, łagodzi również jej podrażnienia i stany zapalne, a nawet rozjaśnia przebarwienia. Zabieg ten pozytywnie wpływa również na kondycję paznokci oraz regenerację zniszczonych skórek. Kąpiel parafinowa jest także doskonałym sposobem na poprawienie krążenia krwi oraz wzmocnienia tkanki łącznej. Dodatkowo przyczynia się do stymulacji pracy gruczołów skórnych. Ponadto kąpiel przy użyciu ciepłej parafiny może być również skutecznym lekarstwem na bóle reumatyczne. Bez wątpienia nie sposób odmówić temu zabiegowi kosmetycznemu relaksującego i działającego kojąco na zmysł dotyku i węchu charakteru.

Kąpiel parafinowa działa na skórę niczym kompres, lekko natłuszczony okład, który intensywnie i głęboko nawilża skórę. Efekt nawilżenia jest widoczny po pierwszym zabiegu i z pewnością przynosi ulgę zmęczonej i zniszczonej skórze. Zabieg ten wykonywany może być samodzielnie w domu lub w profesjonalnym salonie kosmetycznym (sprawdź http://easynails.pl/). Kąpiel parafinowa sprawdzi się także jako dodatkowy zabieg przy każdym zabiegu manicure i pedicure.

 

Easy Nails – Nail Bar – Manicure i Pedicure
Witryna: http://easynails.pl/
Adres: Grzybowska 39, 00-855 Warszawa
Telefon: 797 797 504

Dodaj komentarz