Opalanie natryskowe

Pragniesz musnąć swoją skórę słońcem, ale solarium i samoopalacz nie zdają rezultatów? Zobacz, jak szybko i bezpiecznie zyskać piękną skórę, nawet zimą!

Lato już odeszło w zapomnienie, a co za tym idzie nasza piękna opalenizna zniknęła. Jak przywrócić sobie brązową karnację bezpiecznie i na długo?

Opalanie natryskowe od podszewki

Idealnym sposobem na zdrowa i trwałą opaleniznę, jest zabieg opalania natryskowego. Trwa on jedynie 20 minut i jest w stu procentach bezpieczny dla Twojego zdrowia. Na czym on polega? Kosmetyczka, rozprowadza na ciało specjalny płyn za pomocą aplikatora SunFX. Taki płyn jest bezpieczny i nie szkodzi naszej skórze, ponieważ w jego składzie nie znajdziemy alkoholu, perfum ani środków konserwujących. Dodatkowo, dzięki cukrom DHA (Dihydroksyaceton), wysoko oczyszczonej wodzie i naturalnym środkom brązującym opalenizna jest zdrowa, naturalna i trwała.

Przygotowanie do opalania

Jeżeli chcesz skorzystać z takiego zabiegu, musisz się do niego odpowiednio przygotować. Po pierwsze przed udaniem się na opalanie natryskowe, nie można stosować kremów, balsamów, oliwek i innych emulsji, które natłuszczają skórę. Po drugie, w dzień przed opalaniem nie powinno się depilować. Można to zrobić co najmniej dwa dni przed zabiegiem. Po drugie, w dniu zabiegu załóż ciemną, luźną bieliznę.

Po zabiegu, wskazane jest aby nie brać prysznica ani gorących kąpieli przez około 6-8 godzin. Po tym czasie, można zmyć środek używany do opalania ciepłym (nie gorącym) prysznicem za pomocą zwykłego żelu czy płynu do mycia, którego używasz na co dzień. Ale uwaga! Nie używaj do tego gąbek ani myjek. Opalenizna jest jeszcze świeża i łatwo można ją uszkodzić. Po prysznicu, warto nawilżyć ciało balsamem albo emulsją, by przedłużyć opaleniznę.

Opalanie natryskowe, a zdrowie

Wiele osób obawia się, że taka forma opalania może niekorzystnie wpłynąć na zdrowie.My obalamy ten mit i wyjaśniamy, dlaczego to bezpieczna forma opalania. Cukry DHA wykorzystywane w emulsji do opalania są całkowicie bezpieczne i co ważne dopuszczone do użycia przez Unię Europejską. Ponadto, ta forma opalania nie wydziela promieniowania UV. Jeżeli chcesz skorzystać z takiego zabiegu, by nadać swojej skórze kuszącego brązu to koniecznie sprawdź tutaj: www.opalanie-natryskowe.com.

Dodaj komentarz