Na czym polega fenomen wosków Lycon?

legs-434918_640Lycon to australijska firma, która jakiś czas temu wprowadziła na polski rynek ekskluzywne woski i produkty do depilacji ciała. Powstają one wyłącznie z najlepszych naturalnych składników, takich jak olejki aromaterapeutyczne, wosk pszczeli, czy żywice. Dają wysoką skuteczność i działają odżywczo na skórę. Dzięki nim możemy wybrać się do salonu kosmetycznego, np. Easy Waxing w Warszawie i poddać się precyzyjnemu oraz praktycznie bezbolesnemu zabiegowi depilacji.

Połączenie najnowszych technik z odpowiednimi składnikami sprawia, że wosk nie ciągnie skóry i nie powoduje podrażnień. Dodatkowo woski Lycon mają niższą temperaturę podgrzania, niż zwykły wosk używany do depilacji. Do tej pory depilacja woskiem większości z nas kojarzyła się z bólem, jednak metoda Lycon jest praktycznie bezbolesna. Wyrywa włoski o długości 1 mm, a specjalne składniki działają kojąco, dzięki czemu skóra po depilacji jest gładka i miękka.

Depilacja Lycon jest bardzo precyzyjna i skuteczna. Ponieważ jest praktycznie bezbolesna, poleca się ją do usuwania zbędnych włosków z wrażliwych miejsc, np. do depilacji brazylijskiej. Woski te mają jedwabistą konsystencję, a podczas podgrzewania wytwarzają niepowtarzalny zapach, dzięki czemu mogą stanowić swego rodzaju aromaterapię. Po takim zabiegu klient jest rozluźniony, zadowolony i zrelaksowany.

Dostępne są 3 rodzaje wosków Lycon:
– Hot Wax, to twarde woski stosowane na krótkie i trudne do usunięcia włoski; świetnie nadają się do wrażliwych okolic,
– Lycojet, są woskami o niskiej temperaturze topnienia, mocno chwytają włoski i charakteryzują się dużą skutecznością przy każdej depilacji, zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach,
– Strip Wax, to woski miękkie, które działają kojąco i odżywczo, dzięki obecności w ich składzie olejków eterycznych.

W chwili obecnej woski Lycon cieszą się uznaniem klientów na całym świecie. Na ich użycie zdecydowali się profesjonaliści z ponad 40 krajów. Uważają je za produkt najwyższej jakości, niezbędny do wykonywania pracy. Doskonała jakość wosków Lycon wraz z umiejętnościami profesjonalnego i wykwalifikowanego personelu salonu kosmetycznego czyni z depilacji

Dodaj komentarz