E-kartki dla wyrażenia uczuć

thank-you-620512_640Ciekawym pomysłem na rozpoczęcie lub rozwinięcie znajomości z jakąś miłą osobą są kartki elektroniczne. Można wysłać je z okazji walentynek lub bez okazji, po to, by wzbudzić czyjeś zainteresowanie lub wyrazić swoje uczucia. W Internecie znajduje się duży wybór e-kartek, więc z pewnością uda się wybrać coś oryginalnego i intrygującego.

Wystarczy znać jedynie adres e-mail odbiorcy. Nie trzeba nawet pamiętać jego nazwiska – można wpisać samo imię lub pseudonim. Kartki wypełnia się online i od razu wysyła. Można jednak zaznaczyć inną datę wysłania niż dzisiejsza. E-kartki zbliżone są wyglądem do tradycyjnych kartek na różne okazje. Niektóre przypominają walentynki. Na wielu z nich znajdują się zabawne ilustracje, opatrzone wymownymi napisami, np.: „Nie Mogę Przestać o Tobie Myśleć” lub „Jesteś Moim Skarbem”. Na niektórych umieszczono śmiałe wyznania, jak: „Kocham Cię” albo „Moje Serce Należy do Ciebie”. Adresat powinien jakoś zareagować na tego typu wyznania, więc może to być wstęp do bliższej znajomości. Po jakimś czasie, gdy znajomość będzie się rozwijać, warto znów wysłać e-kartkę, tym razem wyrażając swoją tęsknotę. W tym celu opracowano zabawne kartki z napisami typu „Odliczam Sekundy do Naszego Spotkania” lub „Umieram z Tęsknoty”.

Oczywiście, kartki elektroniczne można wysyłać także swojej stałej partnerce lub partnerowi. Będzie to oryginalny wyraz uczuć i miła niespodzianka. Drobne prezenty oraz wyznania miłosne są dobrym sposobem na pielęgnowanie miłości i dbanie o związek. Wysłanie e-kartki nic nie kosztuje, zajmuje mało czasu, a może sprawić komuś przyjemność. Być może partner lub partnerka odwdzięczy się tym samym i również prześle ukochanemu/ukochanej e-kartkę lub zrobi jakąś inną miłą niespodziankę.

Dodaj komentarz