Wycieczka do Włoch

ocean-552065_640W długi weekend majowy i w drugiej połowie czerwca wiele osób dysponuje wolnym czasem. Dla dorosłych jest to czas urlopów, a dzieci i młodzież mają wtedy wolne od szkoły. W tych terminach organizowane są interesujące wycieczki, dlatego też warto wcześniej zastanowić się nad rezerwacją jakiegoś atrakcyjnego i niedrogiego wyjazdu.

Godną polecenia propozycją jest wycieczka objazdowa do północnych Włoch, która będzie odbywać się w dwóch terminach – od 27 kwietnia do 3 maja oraz w dniach 18-24 czerwca 2015 roku. Organizatorem wyjazdu jest biuro podróży z Bielska-Białej. Jest to wycieczka autokarowa, w której mogą wziąć udział dorośli, młodzież i dzieci. Cena od osoby wynosi 1050 zł. W koszt są wliczone noclegi w hotelu trzygwiazdkowym, a także wyżywienie, transport autokarem, ubezpieczenie oraz opieka pilota. Program wycieczki jest bogaty i obejmuje zwiedzanie takich włoskich miast, jak: Padwa, Werona, Mediolan i Wenecja oraz pobyt w San Marino, małym państwie będącym enklawą na terenie Włoch. Dla najmłodszych nie lada atrakcją będzie z pewnością wizyta w Mirabilandii – największym parku rozrywki we Włoszech, znajdującym się niedaleko Rawenny.

Atrakcji nie zabraknie także dla dorosłych. Niezapomniane będzie na pewno zwiedzanie Wenecji, czyli miasta kanałów. Nie ma tam samochodów, a transport odbywa się drogą wodną. Nad kanałami rozpościerają się liczne mosty. Wenecja słynie także z produkcji pięknego szkła. Turyści jako pamiątkę najczęściej przywożą stamtąd coś szklanego albo oryginalne weneckie maski.

Aby podziwiać uroki Wenecji i innych włoskich miast, wystarczy już teraz skontaktować się z biurem podróży z Bielska-Białej, które organizuje m.in. wycieczki do północnych Włoch.

 

Dodaj komentarz