Świąteczny konkurs Cyfrowego Polsatu i Cartoon Network

sadWystartował świąteczny konkurs Cyfrowego Polsatu i Cartoon Network pt. „Znajdź bohaterów Cartoon Network”, w którym można zdobyć iPada Air 16 GB, hulajnogi „Ben 10” i poduszki Jake z „Pory na przygodę”.

Z okazji zbliżających się Świąt kanał dla dzieci Cartoon Network i Cyfrowy Polsat, największa platforma satelitarna w Polsce, zapraszają abonentów operatora do udziału w konkursie pt. „Znajdź bohaterów Cartoon Network”.

Aplikacja konkursowa dostępna jest na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu oraz na fanpage’u operatora na portalu Facebook. Zadanie konkursowe polega na odnalezieniu w jak najkrótszym czasie, jak największej liczby pozytywnych bohaterów znanych z popularnych seriali Cartoon Network, które to pojawiają się i znikają na planszy konkursowej na przemian z postaciami negatywnymi. Codziennie można wygrać poduszkę Jake z uwielbianego przez dzieci serialu „Pora na przygodę”, co tydzień hulajnogę „Ben 10”, a na głównego zwycięzcę czeka iPad Air 16 GB. Konkurs trwa do 8 stycznia 2015r.

Konkurs wspiera kampania prowadzona na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu, Cartoon Network oraz w mediach społecznościowych operatora.

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą Cartoon Network w pakiecie Familijnym HD na pozycji 89.

Strona konkursowa: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/konkursy/konkurs-cartoon-network.cp
Aplikacja konkursowa: https://apps.facebook.com/konkurs_cn_cp/

Dodaj komentarz