Internet Power LTE Plus i Cyfrowy Polsat wprowadzają LTE BEZ LIMITU!

xdZaczynamy rewolucję, kończymy limity. Od 3 czerwca Plus i Cyfrowy Polsat, jako pierwsi w Polsce, wprowadzają nową ofertę, w której korzystanie z Internetu LTE będzie nielimitowane i to przez cały czas trwania umowy!

Internet Power LTE
Plus i Cyfrowy Polsat wprowadzają nową kategorię produktu na rynku. Po raz pierwszy szybki, mobilny Internet LTE nie będzie ograniczony wielkością pakietu danych przez całą długość umowy. To idealne wykorzystanie potencjału technologii LTE i najlepsze rozwiązanie także dla domu lub biura. Już dziś Internet Plusa jest szybszy od Neostrady i z powodzeniem pełni rolę Internetu domowego, co potwierdzają wszystkie dotychczasowe zestawienia niezależnego rankingu Speedtest.pl. Natomiast według badania Grupy IQS „Zmień Internet domowy na Plusa” 7 na 10 nowych klientów używa Internetu w Plusie jako domowego i aż 9 na 10 deklaruje zadowolenie z zakupu usługi. Teraz, dzięki Internetowi Power LTE, nie trzeba się martwić o limity, wystarczy być w zasięgu LTE i bez limitów korzystać z Internetu od Plusa lub Cyfrowego Polsatu.

– Parametry techniczne Internetu LTE sprawiają, że zaczyna on powoli stawać się doskonałą alternatywą dla łącza stałego. Natomiast jego przewagą jest mobilność. Jesteśmy przekonani, że tak jak telefony komórkowe zastąpiły linie stacjonarne, tak w dłuższej perspektywie, wraz z rosnącą popularnością smartfonów i rozwojem infrastruktury LTE, klienci dostrzegą bezzasadność posiadania dwóch usług – stacjonarnej i mobilnej – oraz płacenia dwóch abonamentów i wybiorą tę bardziej uniwersalną, czyli mobilną – mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu i Członek Zarządu Polkomtelu.

Nowa oferta Internet Power LTE, to:
Trzy nowe abonamenty: 59,90 zł, 69,90 zł, 89,90 zł.
Trzy podstawowe pakiety danych o wielkości 20 GB, 25 GB i 30 GB, które można wykorzystać we wszystkich technologiach, nie tylko w LTE.
Korzystanie z Internetu LTE bez limitu danych przez całą długość umowy.
Trzy klasy serwisu pozwalające na lepsze zarządzanie jakością sieci w sytuacji jej obciążenia pod dana stacją.
Klasy serwisu i prędkość transferu:
Aż do wyczerpania pakietu podstawowego transfer danych odbywa się z maksymalną dostępną prędkością Internetu.
Po wyczerpaniu pakietu podstawowego, jeśli jesteśmy w zasięgu LTE nadal możemy bez żadnego limitu korzystać z Internetu. W zależności od klasy serwisu (czyli wybranego abonamentu), która definiuje priorytet w dostępie do sieci, transfer danych odbywa się z różną maksymalną prędkością. W klasie MAKSYMALNEJ (abonament za 89,90 zł) jest to najwyższa technicznie możliwa prędkość, w klasie SZYBKIEJ (taryfa za 69,90 zł) – prędkość do 20 Mb/s, a w klasie WYGODNEJ (abonament za 59,90 zł) – do 10 Mb/s.
Umowa na 24 miesiące z modemem, routerem oraz innowacyjnym zestawem ODU-IDU do domowego Internetu LTE.

Abonament (e-faktura)
59,90 zł
69,90 zł
89,90 zł
Podstawowy pakiet danych
20 GB
25 GB
30 GB
Internet LTE
BEZ LIMITU
Prędkość transferu po wykorzystaniu pakietu
Wygodna
Szybka
Maksymalna

Internet Power LTE jeszcze taniej w Programie smartDOM
Internet Power LTE dostępny będzie również w programie smartDOM i wyjątkowej promocji dla obecnych klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu zapewniającej „drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę”. Można go dokupić do posiadanej usługi telewizyjnej lub telefonicznej zarówno jako drugi (50% taniej), jak i trzeci produkt, otrzymując dedykowane rabaty przez całą długość umowy.

Najlepszy Internet od Plusa i Cyfrowego Polsatu
LTE Plusa i Cyfrowego Polsatu to największa i najnowocześniejsza sieć tej technologii w Polsce, która swoim zasięgiem obejmuje 2 na 3 mieszkańców kraju, czyli aż 26 mln Polaków. Oferowana przez Plus i Cyfrowy Polsat technologia LTE, jako jedyna w Polsce umożliwia pobieranie danych z prędkością aż do 150 Mb/s. LTE w Plusie i Cyfrowym Polsacie pozwala na komfortowe i superszybkie korzystanie z Internetu: pobieranie dużych plików, dzielenie się nimi, bezproblemowe korzystanie z aplikacji, gier, chatów, komfortowe oglądanie filmów, bez buforowania i zakłóceń.

Dodaj komentarz