Panasonic Booth Overview at CES 2015

panasonWarszawa, 29 grudnia 2015 r. – Firma Panasonic będzie obecna ze swoją ekspozycją na międzynarodowych targach CES 2015 ― największej na świecie wystawie elektroniki użytkowej. Targi odbędą się w Las Vegas Convention Center w stanie Nevada (USA) w dniach 6–9 stycznia 2015 r. Dzień przed oficjalnym otwarciem CES 2015 Panasonic zaprasza na konferencję prasową.

Zgodnie z hasłem marki „Better Life, Better World” („Lepsze życie, lepszy świat”), które jest także motywem przewodnim stoiska, Panasonic zaprezentuje nie tylko swoje najnowsze produkty, ale także rozwiązania zaprojektowane z myślą o poprawie jakości życia we wszystkich jego aspektach.

Informacje o konferencji prasowej firmy Panasonic
Data i godzina: 5 stycznia 2015 r. (poniedziałek), 10:00–10:45 (czasu PDT)
Miejsce: Mandalay Bay, South Convention Center, Poziom 3, sala balowa Jasmine (A–H)
Prowadzący: Joseph Taylor, dyrektor zarządzający Panasonic Corporation (dyrektor regionalny oddziału północnoamerykańskiego, prezes i dyrektor generalny Panasonic Corporation of North America)

Informacje o stoisku firmy Panasonic
Termin: 6–9 stycznia 2015 r. (wtorek–piątek)
Miejsce: Hala Centralna (nr 9806), Las Vegas Convention Center (LVCC)
Powierzchnia stoiska: 1575 m2
Ekspozycja: elektronika użytkowa, rozwiązania dla biznesu, najnowsze urządzenia i rozwiązania dla branży motoryzacyjnej i lotniczej

Panasonic Live@CES 2015
Panasonic udostępni swoją ekspozycję oraz komentarze przedstawione na stoisku przez szefów innych firm z branży za pośrednictwem sieci społecznościowych, a także umożliwi gościom oraz odwiedzającym interaktywną komunikację. Dodatkowe informacje będą dostępne na stronie http://www.panasonicces2015.com/.

O Panasonic
Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju i inżynierii elektronicznej technologii oraz rozwiązań do zastosowania domowego, biznesowego, mobilnego i osobistego. Od czasu powstania w 1918 roku firma rozszerzyła swoją obecność na całym świecie i obecnie zarządza ponad 500 połączonymi spółkami, które w roku finansowym, zakończonym 31 marca 2014 r., zanotowały skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 7,74 bilionów jenów (57,74 miliardów euro). Firma oddana jest tworzeniu nowych wartości poprzez innowacje we wszystkich grupach produktowych, aby zapewnić lepsze życie i lepszy świat dla swoich klientów. Więcej informacji o firmie i marce Panasonic znajduje się pod adresem http://panasonic.pl/.

Dodaj komentarz