Jak zaprowadzić w garderobie harmonię?

Nie wiesz, w co się ubrać? Masz kilka rzeczy, które lubisz, ale nie wyglądają one na Tobie zbyt dobrze? Dziś, przychodzimy z pomocą i pokażemy Ci, jak w końcu zaprowadzić ład i porządek w szafie!

Szafa jest miejscem, które czasami staramy się omijać szerokim łukiem. Nie zawsze mamy czas na generalne porządki w garderobie, więc co sezon upychamy stare ubrania na tyły i wyciągamy kilka sztuk takich, które naprawdę nam się podobają. Zdarza się również, że kompletnie nie wiemy od czego zacząć ogarnianie tego galimatiasu, więc się poddajemy, bierzemy pierwszy ciuch z brzegu i zakładamy go.

W końcu płaszcz jesienią przykrywa wszystko i nie trzeba dobrze wyglądać idąc po bułki do osiedlowego sklepu. To duży błąd! Jesteś kobietą i piękne ubrania nawet „po domu” pomogą Ci zyskać pewność siebie. Zaprowadzanie harmonii w szafie to krok do takiego stanu rzeczy. Zatem, do dzieła!

Szafa dopasowana do Ciebie

Garderoba musi być odbiciem lustrzanym Twojego charakteru. Znalezienie swojego stylu wymaga czasu, ale na pewno już teraz możesz powiedzieć, co z chęcią nosiłabyś dzień w dzień i w czym czujesz się bosko. Na pewno nie są to dresy, które zakładasz po powrocie z pracy.

Pewnie wymienisz kobiece sukienki, ładne marynarki lub skrojone na miarę spodnie, które nawet połączone ze zwykłą koszulką podkreślają Twoje kształty. Jeżeli już wiesz, co Ci się podoba zacznij porządkować szafę stopniowo. Nawet ogarnięcie jednej szuflady, czy półki, dziennie pozwoli Ci bez poczucia straty czasu zyskać przejrzystą garderobą w tydzień.

Bazy w szafie – z czym to się je?

Moda na minimalizm nie odpuszcza i wdziera się nawet do szaf. To dobrze. W końcu lepiej mieć kilka rzeczy, które dobrze wyglądają ze wszystkim niż kilkadziesiąt ubrań, które nawet osobno nie prezentują się zbyt atrakcyjnie. Postaw na bazowe stroje. Na przykład kup sukienki w sklepie online https://e-sukienki.pl/, porządne jeansowe spodnie, marynarkę i spódnicę. Do tych elementów garderoby, nawet łatwo dobrać zwykły t-shirt z tak zwanego ciucholandu, w którym wygląda się jak bogini.

Nie kupuj ubrań na okazję

Wesele siostry? Kup modną sukienkę na wesele https://e-sukienki.pl/sukienki-na-wesele-kolekcja/, którą możesz później równie dobrze założyć na randkę, czy do kina. Dzięki temu Twoja minimalistyczna garderoba zawsze będzie zadbana, a Ty skończysz z dylematami, że nie masz w co się ubrać!

Dodaj komentarz