Manicure hybrydowy – co to jest?

paznokcieWizytówką każdej kobiety są pięknie wypielęgnowane dłonie i zadbane paznokcie. Stało się to w dzisiejszych czasach wręcz standardem. Każda z pań chce wyglądać ja najbardziej efektownie, a odpowiedni manicurie jest przy tym dodatkowym atutem.

Popularny stał sie ostatnimi czasy makijaż hubrydowy. Jest to na tyle wygodne rozwiązanie, że daje nam komfort i estetykę na ok. dwa tygodnie. dodatkowym atutem jest fakt, że nie niszczy płytki paznokciowej jak to miało miejsce przy żelowej metodzie przedłużania paznokci. Dla każdej kobiety zdrowe, piękne i długie paznokcie zawsze są jednym z głównych celów do osiągnięcia. Jesli oczywiście chodzi o wygląd.

manicure Warszawa Centrum

Najważniejszymi zaletami manicurie hybrydowego jest to, że nie pęka ni nie odpryskuje nawet przez dw tygodni od wizyty w salonie. Dodatkowo mamy gwarantowany połysk, sztywność, wytrzymałość i nieścieralność lakieru. Nakładanie i ściąganie jest niezwykle szybkie, z racji tego, że nie wymaga piłowania płytki paznokciowej, co też jej nie niszczy. Nie ma tez ryzyka, że zaraz po wyjściu z salonu lakier ulegnie uszkodzeniu.

Poza tym lakiery tego typu są neutralne dla naszego zdrowia. Nie posiadaja formaldehydu, toluenu czy DBP. Nie ma więc jakiegokolwiek zagrożenia, że do naszego organizmu przeniknie jakakolwiek szkodliwa substancja.

Ważnym atutem jest też to, że lakiery hybrydowe mają bardzo szeroką gamę kolorów. Nie ma w tej kwestii żadnego ograniczenia, a nasze paznokcie mogą mieć nasz ulubiony kolor.

Dzięki temu, że lakiery hybrydowe dają nam takie możliwości, jak utwardzanie przez czas nałożenia lakieru, możemy wyhodować swoje, nauralne, piekne paznokcie, gdyż zmniejsza się ryzyko, że ulegna one uszkodzeniu.

Dodaj komentarz