W zgodzie z naturą – wnętrza, które pokochasz

Drewno, skóra, rośliny oraz przede wszystkim natura – te elementy będą przodować w wystroju wnętrz w nadchodzącym sezonie. Jak przygotować swój dom na nowe trendy? Skąd czerpać inspiracje? W tym artykule zajmiemy się stylem myśliwskim we wnętrzach, czyli podpowiemy, jak zaaranżować dom w naturalnym i łowieckim stylu, ale jednocześnie minimalistycznie i przytulnie.

Klucz do minimalistycznej, łowieckiej przestrzeni

Każdy myśliwy i fan tego hobby wie, jak piękne są poroża i różnego typu dekoracje z nich wykonane. Często jednak pod wpływem impulsu możemy przesadzić z urządzaniem przestrzeni w stylu łowieckim i zamiast eleganckiego, minimalistycznego wnętrza stworzyć salon czy gabinet w stylu rustykalnym lub zamkowym. Nie ma w tym nic złego, gdy o taki efekt nam chodzi.

Częściej jednak pragniemy zaprojektować wnętrze oparte na współczesnej modzie na przestronność, ale jednocześnie wzbogacić je naturalnymi detalami w stylu łowieckim. Jak więc pogodzić oba te trendy?

Jak wykorzystać myśliwskie dekoracje w minimalistycznym domu?

  1. Myśliwski kącik w sypialni – jeśli masz w domu fana polowań, na pewno ucieszy go kącik zaaranżowany w sypialni. Może tam dać się pochłonąć branżowej lekturze lub oglądać zdjęcia z łowów. Ustaw piękny fotel, stolik z grawerunkiem, a obok powieś poroże, na którym będzie można trzymać aparat, szlafrok lub ręcznik.
  2. Łowiecka galeria w przedpokoju – przedpokój to przedsionek serca domu. Warto więc tam pokazać, czym interesują się właściciele posesji. Zróbmy mini galerię myśliwskich fotografii na ścianie. Umieśćmy zdjęcia w grawerowanych ramkach z drewna, a obok wieszaka na odzież wierzchnią, postawmy rustykalny fotel łowiecki.
  3. Myśliwska łazienka – w łazience pięknie wyglądają rogi lub poroża, pełniące funkcję wieszaków na ręczniki i szlafroki lub inne przydatne rzeczy. W roli dywanika pod sanitaria, połóż skóry zwierząt, a łazienkę pomalujmy na biało i wprowadźmy nowoczesne detale, by zrównoważyć panujący w niej klimat dawnych lat.

Obecnie grawerunki to trend, który coraz bardziej się popularyzuje. Inne wyroby myśliwskiehttps://antlabo.pl/ kupisz w tym sklepie.