Seria zasilaczy do tabletów i smartfonów od MODECOM

MC-W5VP_1 [600x800]Czerwic 2014 – Firma MODECOM rozszerzyła swoją ofertę akcesoriów do tabletów i smartfonów. Tym razem polski producent zaprezentował cztery modele zasilaczy do urządzeń mobilnych. Dwa modele tj. ROYAL MC-C5VU-20 oraz ROYAL MC-C5VP-20 naładują urządzenia multimedialne w samochodzie. Z kolei dwa inne modele ROYAL MC-W5VU-25 oraz ROYAL MC-W5VP-25 pozwolą naładować z gniazdka sieciowego.

Wielkimi krokami zbliża się okres urlopów, a wraz z nim czas wakacyjnych podróży. Jednym z podstawowych elementów, wchodzących w skład wakacyjnego niezbędnika jest smartfon i tablet. Samochód jest miejscem w którym urządzenia te znajdują szczególne zastosowanie. Z funkcji nawigacji samochodowej korzystają kierowcy, z kolei pasażerowie umilą sobie podróż serfując po sieci, oglądając filmy lub grając w ulubione gry. Warto zatem do listy niezbędnych produktów w trakcie wakacyjnych wyjazdów dopisać ładowarkę samochodową z serii MODECOM ROYAL.

MODECOM ROYAL MC-C5VU-20 oraz MODECOM ROYAL MC-C5VP-20 to najwyższej jakości zasilacze samochodowe, które umożliwią na naładowanie baterii w urządzeniach mobilnych podczas jazdy samochodem. Model MODECOM ROYAL MC-C5VU-20 wyposażony jest w końcówkę zasilająca typu microUSB, dzięki czemu za jego pośrednictwem możliwe jest naładowanie każdego tabletu lub smartfona wyposażonego w analogiczne wejście zasilania. Z kolei model MODECOM ROYAL MC-C5VP-20 przeznaczony jest do użycia z tabletami wykorzystującymi do zasilania wejście typu pin o wymiarach 2.5mm x 0.7mm. Obydwa modele ładowarek przystosowane są do użycia zarówno w autach osobowych z 12V gniazdem zapalniczki samochodowej, jak i samochodach ciężarowych wykorzystujących 24V napięcie.

W skład prezentowanej linii zasilaczy wchodzą również dwa modele przeznaczone do ładowania urządzeń multimedialnych z gniazda sieciowego. Są to modele ROYAL MC-W5VU-25 oraz ROYAL MC-W5VP-25, które podobnie jak w przypadku ładowarek samochodowych różnią się między sobą końcówką zasilającą. ROYAL MC-W5VU-25 wyposażono w końcówkę microUSB, podczas gdy model ROYAL MC-W5VP-25, wyposażono w złącze typu pin.

Wszystkie cztery prezentowane modele zasilaczy wyposażone są w długi na 1.5m przewód zasilający, który pozwala na swobodne korzystanie z urządzeń w trakcie ich ładowania.

Sugerowana cena MODECOM ROYAL MC-C5VP-20: 34,90 PLN brutto

Sugerowana cena MODECOM ROYAL MC-C5VU-20: 35,49 PLN brutto

Sugerowana cena MODECOM ROYAL MC-W5VP-25: 43,49 PLN brutto

Sugerowana cena MODECOM ROYAL MC-W5VU-25: 43,90 PLN brutto

Dodaj komentarz