Ultimate X4 8 3G GPS nowość w ofercie Larka

X4-8-3G_GPSlarkMarka Lark prezentuje drugi tablet z serii Ultimate stworzonej dla bardziej wymagających użytkowników. Tablet oprócz podstawowych funkcji posiada rozbudowane możliwości multimedialne. Wydajny czterordzeniowy procesor 1,2 GHz i 2-rdzeniowy układ grafiki 3D pozwala na sprawne przetwarzanie obrazu w wysokiej rozdzielczości. Tablet dostępny jest w sprzedaży w sieciach Media Markt i Auchan.

Lark Ultimate X4 8 3g GPS pod względem parametrów to jeden z najlepszych tabletów dostępny w ofercie marki Lark. Wydajny czterordzeniowy procesor 1.2 GHz i 2-rdzeniowy układ grafiki 3D pozwala na oglądanie filmów w jakości HD czy granie w zaawansowane graficznie gry. Ekran ma rozdzielczość 1024 x 768 pikseli i wyposażony jest w wysoko kontrastową matrycę IPS (In-Plane Switching), dzięki której praca staję się komfortowa, na wyświetlacz można patrzeć pod znacznie większymi kątami (w niektórych przypadkach nawet pod kątem 178°)
Zaletą jest wbudowany modem 3G obsługujący Aero2 i dwie karty SIM.
Ergonomiczny rozmiar – 7,85 cala pozwala na wygodne korzystanie z tabletu, zachowując niewielkie rozmiary sprzętu.

Tablet posiada 1 GB pamięci RAM, która zapewnia komfort użytkowania oraz 8 GB pamięci wewnętrznej, dzięki której mamy szybki dostęp do naszych aplikacji i plików, jest wyposażony w czujnik wykrywający zmianę położenia oraz obsługę funkcji multi-touch.
Połączenie z Internetem uzyskamy dzięki karcie Wi-Fi 802.11 b/g/n. oraz wbudowanemu modemowi 3G – HSDPA/HSPA, który obsługuje AERO2.

Moduł GPS pozwala wykorzystać tablet jako wygodne i sprawne urządzenie nawigacyjne o dużym ekranie.

Wbudowany Bluetooth ułatwia bezprzewodowo wymianę plików lub podłączenie dodatkowych urządzeń np. głośników czy słuchawek.
.
Tablet wyposażony jest w złącze micro USB 2.0, dzieki czemu możemy przyłączyć dodatkowe zewnętrzne dyski, slot na kartę Micro SD pozwalający rozszerzyć pamięć urządzenia do 32GB, kamerę 0,3Mpx, aparat 2Mpx, odtwarzacz plików audio oraz wideo w rozdzielczości do 1080p, Lark Ultimate X4 8 3g GPS pracuje na systemie Android 4.2 Jelly Bean,

Producent zakłada, że cena Lark Ultimate X4 8 3g GPS nie powinna przekroczyć 549 PLN. Najnowszy produkt jest dostępny w sieci sklepów: Media Markt, Auchan W zestawie znajduje się etui typu flip cover

Dodaj komentarz