Drukarka jako prezent przy zakupie smartfona? Czemu nie!

1Klienci nie mogą narzekać na promocje przy zakupie sprzętu komputerowego. Bardzo ciekawy pomysł zaprezentowała sieć sklepów Alsen, która wraz ze znanym producentem, firmą Samsung oferuje zakup smartfona Galaxy Trend Lite do którego dołącza… laserowe urządzenie wielofunkcyjne!

Alsen, sieć sklepów oferująca szeroki wachlarz produktów IT i elektroniki użytkowej oraz małego AGD, profesjonalną obsługę handlową oraz profesjonalne wsparcie techniczne wraz z jednym z największych przedsiębiorstw branży elektronicznej – firmą Samsung zachęca do zakupu zestawu promocyjnego, który zawiera smartfona Galaxy Trend Lite oraz laserowe urządzenie wielofunkcyjne SCX-3400 w cenie nie przekraczającej 750 zł!

GALAXY TREND LITE (GT-S7390)
Smartfon firmy Samsung to budżetowy produkt dla niewymagających klientów. Wyposażony jest w 4-calowy ekran pracujący z rozdzielczością 480 x 800 pikseli. GT-S7390 posiada procesor 1 GHz, 512 MB RAM, a także wewnętrzną pamięć o rozmiarze 4 GB, którą możemy rozbudować do 64 GB dzięki kartom pamięci microSD. Oprócz tego smartfon wyposażony jest w 3-megapikselowy aparat, a także baterię o pojemności 1500 mAh, która pozwoli na około osiem godzin rozmów.

Oczywiście telefon ten posiada zarówno technologię Bluetooth, jak i WiFi, która to umożliwia na bezprzewodowy dostęp do Internetu. Jako atut można uznać także posiadanie systemu nawigacji, który to zapewni dostęp do map w przypadku problemów z dotarciem do celu podróży.
Produkt ten posiada system Google Android 4.1 Jelly Bean, waży zaledwie 126 gram, a jego wymiary to 121,5 x 63,1 x 10,85 mm.

MONOCHROMATYCZNE URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE SCX-3400
W promocyjnej cenie otrzymujemy nie tylko smatfona, lecz także drukarkę laserową, która promowana jest jako szybkie i oszczędne narzędzie do drukowania.
Model SCX-3400 posiada przycisk Eco, który uruchamia tryb pozwalający na zmniejszenie kosztów drukowania, co jest bardzo ważne wśród osób, bądź przedsiębiorstw, które generują znaczne ilości dokumentów.

Producent zapewnia także, że urządzenie jest bardzo szybkie, ponieważ drukuje aż 20 stron na minutę! Dodatkowym atutem jest także to, że produkt ten posiada możliwość wydruku w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi, co sprawi, że dokumenty będą bardzo szczegółowe.
Każdy wie, że im więcej miejsca na biurku, tym lepiej. W tym przypadku SXC-3400 również zdaje egzamin! Oprócz samej możliwości drukowania, produkt ten pozwala także na skanowanie oraz kopiowanie. Krótko mówiąc: trzy urządzenia w jednym = mniej zajmowanej powierzchni!
Bardzo fajnym, dodatkowym gadżetem jest także przycisk Print Screen, który umożliwia wydruk zrzutu ekranowego z naszego komputera. Krótko mówiąc to, co mamy na ekranie monitora ląduje na kartce papieru.

Dodaj komentarz