Rozpocznij 2014 rok ze styczniową ramówką PlayStation Plus

PS PLUS11W PS Plus znajdziesz niesamowite noworoczne gry na PlayStation®4 (PS4), PlayStation®3 (PS3) i PS Vita
Warszawa, 13 grudnia 2013 r.: Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) ogłosiło dziś styczniową ramówkę dla członków PS Plus. Znajdziesz w niej m.in. Don’t Starve na PS4, DmC: Devil May Cry™ i Borderlands™ 2 na PS3 oraz Soul Sacrifice™ i BlazBlue Continuum Shift Extend na PS Vita. Nowe gry na PS3 i PS Vita będą dostępne od 24 grudnia, a gry na PS4 od 8 stycznia.
PlayStation Plus zapewnia też dostęp do sieciowego trybu multiplayer na PS4, który pozwala użytkownikom zmierzyć się ze znajomymi i innymi graczami z całego świata. W PS4 znajdziemy nieco ulepszone funkcje sieciowe, które zapewniają graczom jeszcze więcej rozrywki.
Wejdź do niezbadanego świata pełnego dziwnych stworzeń, niebezpieczeństw i niespodzianek w Don’t Starve na PS4. Wcielasz się w Wilsona, odważnego naukowca uwięzionego przez demona i przeniesionego w tajemniczy, dziki świat. Skorzystaj z tego, co daje ci nowe środowisko, aby uciec i odnaleźć drogę do domu. Don’t Starve będzie dostępne na PS Plus od 8 stycznia.
Zmierz się z demonami w DmC: Devil May Cry™ na PS3, w którym jako młody Dante stawisz czoła potworom w ludzkim i piekielnym wymiarze. Gra zachowuje pełną stylu akcję, płynne walki i pewnego siebie bohatera, ale jest o wiele bardziej brutalna i instynktowna.
W przygodowej grze akcji na PS3, zatytułowanej Borderlands™ 2, musisz zdemaskować skorumpowaną korporację Hyperion i jej szefa, zwanego Handsome Jack, w ekscytującej kampanii jednoosobowej. Do wyboru masz wiele klas postaci, m.in. przerażającego Gunzerkera, który może walczyć za pomocą dwóch broni jednocześnie. Odkryj nowe sposoby atakowania wrogów dzięki nieograniczonemu szeregowi broni i sprzętów. Obie gry na PS3 pojawią się na PS Plus już 24 grudnia.
Użytkownicy systemu PS Vita będą mogli wyruszyć na niezwykłą przygodę, podczas której poznają czarną, potężną magię. Uwolnij się z koszmarnego więzienia i ucieknij ze szponów strasznego czarownika w grze Soul Sacrifice™ dostępnej od 24 grudnia. Po przebudzeniu wydaje ci się, że twój los został już przesądzony: będziesz kolejną żywą ofiarą czarodzieja Magusara. Ale kiedy już wszystko wydaje się stracone, pojawia się tajemnicza mówiąca książka, która odkrywa magiczne sekrety, wciąga cię i pozwala na nowo przeżyć historię potężnego maga.

BlazBlue Continuum Shift Extend to najnowszy dodatek do serii BlazBlue, dostępny na PS Vita już od 24 grudnia. Najnowsza część wprowadza cztery nowe historie, niezwykle trudny tryb UNLIMITED MARS oraz nową grywalną postać – Reliusa Clovera. Gracze zobaczą też streszczenie dotychczasowej historii Calamity Trigger.
PS Plus co miesiąc zapewnia użytkownikom dostęp do najlepiej ocenianych gier* w trakcie trwania okresu członkowskiego. Członkostwo w PS Plus obejmuje PS4, PS3 i PS Vita. Dołącz do nas i zacznij grać! Do grania w internetowe multiplayery na PlayStation 4 wymagane jest członkostwo w PS Plus.
Członkostwo w PS Plus kosztuje 195 zł na 12 miesięcy, 59 zł na 3 miesiące lub 27 zł na miesiąc.
*Najwyżej oceniane wg rankingu metacritic (min. 70 pkt)

Dodaj komentarz