Otwarte okno FOX w Cyfrowym Polsacie Serial „The Bridge: Na granicy” bezpłatnie

2014-07-10_TheBridge w Ipli dla Abonentów Cyfrowego PolsatuNa ponad trzy miesiące – od 10 lipca do 20 października br., wszyscy abonenci telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu otrzymają w ramach otwartego okna bezpłatny dostęp do kanałów FOX i FOX HD, na których obejrzą m.in. rozpoczynający się właśnie drugi sezon popularnego i nagradzanego amerykańskiego serialu kryminalnego „The Bridge: Na granicy”. Abonenci największej platformy satelitarnej w Polsce oraz klienci sieci Plus mogą śledzić losy ulubionych bohaterów w obydwu sezonach serialu także w Internecie, dzięki ich dostępności w telewizji internetowej IPLA.

Zdobywca prestiżowej nagrody Peabody Awards, serial „The Bridge: Na granicy” powraca w najbliższy czwartek z kolejnym sezonem już dzień po premierze w USA. Począwszy od 10 lipca, w każdy czwartek o godzinie 22.00 będzie można śledzić perypetie ulubionych bohaterów kryminalnej serii w telewizji FOX. Wkrótce po premierze telewizyjnej abonenci Cyfrowego Polsatu oraz klienci sieci Plus obejrzą serial także w Internecie – za pośrednictwem IPLI.
Już teraz, wyłącznie dla abonentów Cyfrowego Polsatu – po zalogowaniu się na platformę IPLA za pośrednictwem konta ICOK – i dla klientów sieci Plus – po aktywacji bezpłatnego pakietu IPLA PLUS, jest dostępny w IPLI za darmo również cały pierwszy sezon kryminalnej serii z Diane Kruger i Demianem Bichirem. Serial można oglądać na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na komputery z systemem Windows, wybrane modele Smart TV, telefony i tablety z systemem Android oraz dekodery Cyfrowego Polsatu.
„The Bridge: Na granicy” to amerykański serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się między miastami El Paso i Juarez. Oprócz Peabody Awards, w 2013 roku zdobył nagrodę Critics Choice Television w kategorii: „Najbardziej ekscytujący nowy serial” oraz w 2014 – Złotą Szpulę za „Najlepszy montaż dźwięku w długim programie telewizyjnym w dialogach i technice ADR” za odcinek pilotażowy. Zdjęcia do serialu były kręcone w Meksyku, Teksasie oraz Los Angeles. Główni bohaterowie to: Amerykanka – detektyw Sonya Cross, w tę rolę wciela się znana między innymi z filmu „Bękarty wojny” Diane Kruger oraz jej meksykański partner policyjny Marco Ruiz (Demian Bichir). Pierwszy sezon „The Bridge: Na granicy” to wspólna praca detektywów, którzy jednoczą siły, żeby ująć seryjnego mordercę, atakującego swoje ofiary na terenie Stanów Zjednoczonych i Meksyku. W sezonie drugim, Marco próbuje poradzić sobie z bolesną stratą ukochanego syna i w dalszym ciągu zmaga się z przekupnymi policjantami i żądaniami bezwzględnego kartelu. Tymczasem Sonya spotyka tajemniczego mężczyznę, który w zaskakujący sposób powiązany jest z jej przeszłością…
Podczas otwartego okna kanałów FOX i FOX HD, które zostały zaplanowane na trzy miesiące, wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymają nie tylko bezpłatną możliwość oglądania „The Bridge: Na granicy”, ale także wielu innych hitów serialowych: m.in. „The Walking Dead”, „Demony da Vinci”, „Agenci T.A.R.C.Z.Y.”, „Kości”, czy „Pułapki umysłu”.
Otwarte okno FOX i FOX HD w Cyfrowym Polsacie oraz możliwość oglądania serialu „The Bridge: Na granicy” w IPLI wspierać będzie kampania w mediach wewnętrznych Cyfrowego Polsatu i sieci Plus, IPLI oraz sieci Netshare. Obejmie ona także działania w serwisach Facebook oraz Instagram oraz kanał YouTube platformy IPLA, gdzie umieszczane będą materiały o kolejnych odcinkach serialu „The Bridge: Na granicy”.
„The Bridge: Na granicy” to kolejny serial publikowany w IPLI we współpracy z nadawcą. Wcześniej abonenci mogli oglądać premierowo serial „Wikingowie” kanału HISTORY, pierwsze odcinki serii HBO „Gra o Tron” i „Detektywi” oraz dwa sezony popularnego serialu AXN – „Hannibal”. W lipcu, na długo przed premierą telewizyjną, IPLA rozpoczęła emisję drugiego sezonu polskiego serialu kryminalnego „Na Krawędzi”, znanego z anteny Telewizji Polsat.

Dodaj komentarz