Nowości kosmetyczne również dla panny młodej

kosmetykiOd wielu lat zabiegi kosmetyczne są nieodłącznie związane z przygotowaniami przedślubnymi. Nie da się ukryć, że w tym wyjątkowym dniu wszystkie kobiety pragną wyglądać doskonale.

Coraz częściej panny młode korzystają z fachowej pomocy profesjonalnych kosmetyczek. Oczywiście nie każda musi poddawać się im w całości. Kosmetyka z każdym rokiem idzie na przód i mamy szansę odkryć coś nowego. Piękne dłonie są niejako wizytówką panny młodej. To właśnie na nich lśnić będzie obrączka, a wcześniej zachwycał pierścionek zaręczynowy. Ślub jest tak wyjątkowym wydarzeniem, że dłonie, a w szczególności paznokcie, nie powinny dawać powodów do rozczarowań. Panie, które z jakichś względów nie posiadają naturalnie doskonałych paznokci, nie muszą się już martwić.

manicure Warszawa Centrum

Hitem stał się ostatnio manicure hybrydowy, który jest doskonałą alternatywą dla tipsów żelowych i akrylowych. Jak wiadomo, że każdego one zachwycały również z tego względu, że nie miały naturalnego wyglądu. Dodatkowo narastała także obawa, że po ich zdjęciu niewiele zostaje z naturalnej płytki. Manicure hybrydowy pozwala uzyskać efekt pięknych paznokci, bez jednoczesnego niszczenia i obciążania ich. Specjalny preparat zostaje nałożony na uprzednio przygotowane paznokcie i utwardzony pod lampą UV. Sam zabieg nie jest szczególnie skomplikowany i możliwy do wykonania we własnym domu. Jednak kobiety, które nie mają smykałki do takich nowinek, powinny postawić na fachowa pomoc. Dotyczy to właśnie kobiet szykujących się do ślubu.

Manicure hybrydowy z pewnością nie odpadnie ani w dniu ślubu, ani nawet w poprawiny. Efekt utrzymuje się do dwóch tygodni i pozostaje przez ten czas niezmienny. Jego zaletą jest nie tylko trwałość, ale również piękna barwa, błyszczący odcień i bark odprysków, jak w przypadku lakierów. Pamiętać należy jedynie o tym, że jeśli będziemy chciały usuną manicure hybrydowy, powinnyśmy wybrać się do kosmetyczki.

Nie próbujmy go usuwać zwykłym zmywaczem, a już na pewno nie mechanicznie. Kolejną nowością na naszym rynku jest metoda bezbolesnej depilacji. Jest ona ratunkiem dla wielu kobiet borykających się z nadmiernym owłosieniem i z małym progiem tolerancji na ból. Większość z poprzednich metod niosła ze sobą nieprzyjemne doznania. Depilacja lycon jest zupełnym przeciwieństwem tradycyjnych metod, chociaż również opiera się na woskowaniu. Tutaj użyte zostały naturalne składniki takie jak chociażby aloes, czy wyciągi roślinne. Mają one działanie nie polegające jedynie na usunięciu nawet najkrótszych włosków, ale także wykazują właściwości kojące i łagodzące. Po depilacji lycon skóra jest gładka i zrelaksowana. Nie występuje napięcie i zaczerwienienie. Z takiej bezbolesnej depilacji mogą korzystać również panny młode, ponieważ jest ona połączeniem rzeczy praktycznej i przyjemnej. Można z niej skorzystać w toku przedślubnych przygotowań.

Dodaj komentarz