Beata Białkowska z Grupy Polsat Dyrektorem Marketingu Roku 2013!

Beata Białkowska Dyrektor Marketingu Roku 2013_2Beata Białkowska, Dyrektor Zarządzająca ds. Marketingu w Cyfrowym Polsacie i Polkomtelu została uhonorowana Grand Prix w kategorii Dyrektor Marketingu Roku Firmy w konkursie Dyrektor Marketingu Roku 2013, organizowanym przez Mediarun.
Ideą Konkursu Dyrektor Marketingu Roku jest nagradzanie najlepszych marketerów w Polsce, którzy wyróżniają się skutecznością, nieszablonowym myśleniem i profesjonalizmem w działaniach marketingowych, przyczyniając się do rozwoju firmy bądź instytucji, dla której pracują.
– Gratuluję Beacie tego prestiżowego wyróżnienia. Zapracowała na nie ogromnym zaangażowaniem w pracę i konsekwentnym dążeniem do celu. Cechy te sprawiły, że wszystkie prowadzone przez Nią projekty zakończyły się sukcesem. Bardzo się cieszę, że mogę współpracować z Beatą, bo Jej wieloletnie doświadczenie i ogromna wiedza dają nam poczucie, że marketing Cyfrowego Polsatu i Plusa jest w dobrych rękach– mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu i Członek Zarządu Polkomtelu.
– Bardzo się cieszę z przyznanej nagrody. Jest ona wyrazem uznania dla całego zespołu marketingu Cyfrowego Polsatu. To wielka przyjemność móc współpracować z tak zaangażowanym, zgranym i kompetentnym zespołem, który, ku mojej radości, poszerzył się w lutym o wspaniałych pracowników marketingu Plusa. Docenione przez Kapitułę efekty naszej pracy to także zasługa rynkowego zorientowania naszej firmy oraz Zarządu doceniającego rolę marketingu w budowaniu sukcesu organizacji – mówi Beata Białkowska, Dyrektor Zarządzająca ds. Marketingu w Cyfrowym Polsacie i Polkomtelu.
Beata Białkowska otrzymała nagrodę za osiągnięcia w 2013 roku. Zeszły rok to czas repozycjonowania marki Cyfrowy Polsat w kierunku operatora multimedialnego, który w ramach jednej oferty zapewnia usługi telewizji satelitarnej, TV Mobilnej, VOD i PPV, mobilnego Internetu LTE oraz serwisu wideo online IPLA. Intensywny rozwój przechodziła usługa Internetu mobilnego LTE rozwijana wraz z Plusem. Operator regularnie przedstawiał nowe promocje, w tym pierwsze pakiety łączące usługi Cyfrowego Polsatu i sieci Plus. Pozwoliło to Cyfrowemu Polsatowi, pomimo agresywnych działań konkurencji, umocnić pozycję lidera rynku płatnej telewizji oraz zachować bazę 3,5 mln abonentów, mimo zakończonego w zeszłym roku procesu cyfryzacji telewizji naziemnej. Wszystkie działania przyczyniły się do wzrostu satysfakcji klientów oraz poprawy wizerunku marki.
Obecnie Beata Białkowska pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego ds. Marketingu połączonych struktur Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu. Odpowiada za rozwój oraz zarządzenie ofertą produktów i usług telewizyjnych, telefonii komórkowej, internetowych i wideo online, komunikację marketingową marek Cyfrowy Polsat, Plus, IPLA, portale internetowe i sprzedaż online, badania, planowanie i analizy marketingowe. Zawsze była silnie związana z rynkiem masowym. Do Cyfrowego Polsatu dołączyła w 2009 roku. Wcześniej, w latach 1995 – 2008 pracowała w PTK Centertel, uczestnicząc w kluczowych projektach tej firmy. W 2005 r. z sukcesem pokierowała projektem rebrandingu Idei na  Orange.
Kapituła konkursu spośród zgłoszonych przez firmy i instytucje propozycji w dwuetapowym głosowaniu wybrała zwycięzców na podstawie dokonań w 2013 roku. Przyznano 3 nagrody główne: Grand Prix – Dyrektor Marketingu Roku Firmy, Grand Prix – Dyrektor Marketingu Roku Instytucje i organizacje oraz, po raz pierwszy w historii Konkursu, Grand Prix – Dyrektor Marketingu Roku Nagroda Zespołowa.

Dodaj komentarz