Ostatnia szansa na Mundial na 100 calach

Philips_Screeneo_3Oglądając finał Mistrzostw Świata na projektorze Philips Screeneo, w dowolnie wybranym przez siebie miejscu nie tylko poczujesz stadionowe emocje. Możesz także zyskać aż 850 PLN.

W promocji biorą udział Klienci, którzy zakupią projektory Philips Screeneo HDP1590 i HDP1590TV do 12 lipca 2014 roku
w sklepach stacjonarnych lub internetowych na terenie Polski.

Aby skorzystać z oferty specjalnej trzeba zachować paragon i do dnia 19 lipca 2014 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.philips.pl/screeneocashback. Przelew ze zwrotem 850 PLN będzie wysłany na konto kupującego maksymalnie do 30 dni.

Philips Screeneo Smart LED

Screeneo reprezentuje nową grupę projektorów w ofercie Philips
– Ultra-Short Throw (UST). Są to urządzenia wyposażone
w układ luster, pozwalający wyświetlać obraz o przekątnej 50” już z odległości 10 centymetrów od ściany/ekranu. Przekątną obrazu 100” uzyskuje się przez odsunięcie projektora na odległość 44cm od ściany.

Zastosowana lampa została wykonana w technologii LED, dzięki czemu jej żywotność wynosi co najmniej 30 000 godzin. Wyświetlany obraz posiada rozdzielczość 1280×800 i cechuje się dynamicznym kontrastem wynoszącym 10000:1.

W eleganckiej obudowie mieści się również system głośników 2.1 oraz tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Dzięki dużej przekątnej rzucanego obrazu oraz łatwości instalacji, Screeneo może zastąpić telewizor, a za sprawą systemu Android – również Smart TV. Projektor potrafi wyświetlać obraz w trójmiarze, a do zestawu dołączone są okulary DLP Link 3D.

W zestawie, oprócz samego urządzenia, znajdziemy bogate wyposażenie dodatkowe, a w nim m.in.: futerał, zasilacz, pilot, instrukcję obsługi oraz podstawowy komplet okablowania, składający się z kabla HDMI i adaptera miniUSB-USB.

Dodaj komentarz