Nowości Genius na targach Computex 2014

Genius_NX-6550W trakcie zbliżających się targów Computex 2014, odbywających się w Tajpej na Tajwanie, firma Genius zaprezentuje swoje najnowsze produkty.

Genius, producent sprzętu akcesoriów komputerowych i urządzeń mobilnych, przedstawi urządzenia, które mają polepszyć komfort i jakość codziennej pracy. Pojawią się także nowe rozwiązania dla profesjonalnych graczy oraz do użytku biurowego.

Wśród nowości, które zaprezentuje Genius, znajdą się: głośnik SP-975BT – przenośne urządzenie łączące się urządzeniami mobilnymi za pomocą technologii Bluetooth 4.0 oraz NFC. Nawiązanie połączenia ze smartfonem sprowadza się do zbliżenia urządzeń do siebie i naciśnięcia przycisku odpowiedzialnego za parowanie. Dodatkowo, głośnik posiada certyfikat IP54, co oznacza, że jest odporny na zachlapanie oraz kurz.

Kolejną zaprezentowaną nowością będzie NX-6550
– bezprzewodowa mysz oferująca czas pracy na jednej baterii AA aż do 18 miesięcy. Jej kształt i ergonomia mają sprawiać, że mysz będzie dobrze dopasowywała się do każdej dłoni. Ciekawostką jest, że mysz można zasilać zarówno za pomocą baterii AA jak i AAA.

Z kolei G-Shot FHD300A to przenośna kamera przeznaczona dla sportowców. Została wyposażona w bardzo czuły obiektyw pozwalający nagrywać wideo w rozdzielczości Full HD. Posiada wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki któremu można oglądać nagrywany obraz na żywo, a także łatwo przesyłać dane na mobilne urządzenia.

Genius będzie również prezentował wiele innych produktów ze swojego asortymentu: bezprzewodowe klawiatury, myszy, tablety dla grafików, etui, słuchawki, bezprzewodowe głośniki oraz profesjonalne zestawy dla graczy.

Dodaj komentarz