Muzyka w modnym wydaniu – słuchawki Yamaha HPH-M82

HPH-M82_10Yamaha prezentuje słuchawki stworzone z myślą o tych, którzy na równi cenią wysoką jakość dźwięku, komfort użytkowania i atrakcyjne wzornictwo. HPH-M82 wykorzystują 40-mm przetworniki z membraną Yamaha Tangential Edge i wyróżniają się oryginalnymi, nawiązującymi do diamentu obudowami. Funkcjonalność słuchawek zwiększa pilot zdalnego sterowanie z wbudowanym mikrofonem

Dla wielu użytkowników urządzeń audio, modne i jednocześnie eleganckie wzornictwo jest równie ważne, co wysoka jakość dźwięku. Ma to szczególne znaczenie w przypadku konstrukcji, które przez większość czasu wykorzystywane są na zewnątrz, poza domem. To właśnie z myślą o tych miłośnikach muzyki projektanci Yamahy stworzyli najnowsze, lekkie (150 g) słuchawki nauszne HPH-M82.

Już przy pierwszym kontakcie uwagę przykuwa unikatowy kształt muszli, nawiązujący wyglądem do diamentu. Oprócz atrakcyjnego wzornictwa słuchawki gwarantują bardzo dobre dopasowanie do uszu użytkownika, a dzięki zamkniętej konstrukcji również skuteczną ochronę przed wydostawaniem się dźwięku poza obudowy słuchawek. Komfort użytkowania HPH-M82 zwiększa specjalna pianka pokryta włóknem nylonowym oraz pełna regulacja pałąka nagłownego, umożliwiająca wygodne dopasowanie do kształtu i wielkości głowy użytkownika. Oryginalny projekt, podkreślony przez skręcone połączenia paska nagłownego z muszlami, dopełnia szeroka paleta wersji kolorystycznych. Oprócz białego, brązowego, czarnego i złotego dostępne są także czerwony i niebieski, nawiązujące do malowania motocykli Yamahy. Także przewody dopasowano kolorystycznie do obudów.

Za wysoką jakość brzmienia odpowiadają 40-mm przetworniki wykorzystujące unikatową, bardzo sztywną membranę Yamaha Tangential Edge. Dzięki temu rozwiązaniu i precyzyjnemu dostrojeniu, HPH-M82 zapewniają muzykalne i naturalne brzmienie w szerokim zakresie pasma częstotliwości sięgającym od 20 Hz do 20 kHz. Słuchawki mają odporny na splątanie przewód o długości 1,2 m i dostarczane są z wbudowanym pilotem zdalnego sterowania/mikrofonem oraz adapterem stereo jack 6,3 mm, który podobnie jak standardowa końcówka mini jack 3,5 mm, jest pozłacany. Udogodnienie w postaci zdalnego sterowania kompatybilne jest z iUrządzeniami (iPhone/iPad/iPod) i pozwala wybierać ścieżki, regulować głośność, a także korzystać z komunikacji głosowej. Impedancja 46 Ω zapewnia optymalnie dopasowaną współpracę z urządzeniami przenośnymi.

Słuchawki HPH-M82 już niebawem pojawią się w sprzedaży. Ich poglądowa cena detaliczna, niezależnie od wybranej wersji kolorystycznej, wyniesie 369 zł.

Dane techniczne:
Rodzaj: dynamiczne, zamknięte
Przetwornik: 40 mm z neodymowym magnesem
Impedancja: 46 Ω
Poziom ciśnienia dźwięku: 105 dB
Wejście maksymalne: 300 mW
Pasmo przenoszenia: 20 Hz-20 kHz
Waga (z przewodem): 150 g
Długość przewodu: 1,2 m
Złącza: 3,5 mm stereo; 6,3 mm stereo

Dodaj komentarz