MODECOM – nowe obudowy w formacie mini tower: COOL oraz TREND

Modecom Cool_4 [600x800]Wrzesień 2014 – Firma MODECOM – Oficjalny Partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej i czołowy gracz na rynku obudów, zasilaczy oraz urządzeń mobilnych odświeża ofertę obudów komputerowych o dwie nowoczesne konstrukcje typu mini tower – MODECOM COOL oraz TREND. Ustalona przez producenta cena półkowa dla obydwu skrzynek jest bardzo atrakcyjna i wynosi jedynie 90zł brutto.

MODECOM MINI COOL oraz MINI TREND są nowoczesnymi obudowami komputerowymi, których konstrukcja pozwala zainstalować dwa popularne rodzaje płyt głównych: mATX oraz ITX. Wnętrze obydwu skrzynek rozplanowano w sposób bardzo przemyślany. Już na pierwszy rzut oka widać, że projektanci dołożyli wszelkich starań, aby w ich środku mogły znaleźć się wszystkie niezbędne podczas codziennej pracy komponenty. W rezultacie mimo niewielkich wymiarów obudów (MINI TREND: 170 x 375 x 360 mm, MINI COOL : 185 x 380 x 365 mm) zbudowany na ich bazie pecet wyposażony będzie w 1 x 5.25” dysk optyczny, 2 x 3.5” dyski twarde (w przypadku MINI COOL), lub w 1 x 5.25” dysk optyczny, 1 x 3.5 oraz 2 x 2.5” dyski twarde (w przypadku MINI TREND).
Producent nie zapomniał również o zapewnieniu odpowiedniej wymiany powietrza, dzięki której zainstalowane we wnętrzach obudów kluczowe podzespoły będą odpowiednio chłodzone i chronione przed przegrzaniem. W tym celu zarówno w obudowie MINI COOL, jak i obudowie MINI TREND, pozostawiono miejsce do zamontowania aż trzech wentylatorów: po jednym: z przodu (1 x 120mm), z tyłu (1 x 80mm) oraz z boku (1 x 120mm). Obudowy różnią się od siebie pod względem miejsca montażu zasilacza. W obudowie MINI TREND na jednostkę zasilającą przewidziano miejsca na górze, podczas w modelu MINI COOL zainstalujemy ją na samym dole.
Maksymalny komfort podczas codziennej pracy ma zapewnić umieszczony w łatwo dostępnych dla użytkownika miejscach zestaw wejść i portów USB. W modelu MINI TREND na górnej ściance producent umieścił 1 x port USB 3.0, 2 x port USB 2.0 oraz wejścia na mikrofon i słuchawki. Z kolei w modelu MINI COOL na samym szczycie górnego panelu zainstalowano po jednym porcie USB 3.0 i USB 2.0 oraz wejścia na mikrofon i słuchawki.
Prócz walorów użytkowych nowe obudowy MODECOM doskonale prezentują się pod względem wizualnym. Wzrok przyciągają wykonane z lśniącego tworzywa przednie panele, które nadają całej konstrukcji nowoczesny i elegancki wygląd. Dodatkowo w modelu MINI COOL umieszczono niewielkich rozmiarów wyświetlacz na którym widnieje logo producenta.

Sugerowana cena MODECOM MINI COOL: 90 zł brutto
Sugerowana cena MODECOM MINI TREND: 90 zł brutto

Dodaj komentarz