Dwa nowe modele słuchawek Xiaomi w ofercie Hard-PC

sluchawki-dokanalowe-xia_16968Sklep komputerowy Hard-PC poszerzył swój asortyment o dwa modele słuchawek dokanałowych firmy Xiaomi. Piston v2 oraz Piston cechuje krystaliczny dźwięk oraz rozsądna cena. Istnieje możliwość zakupu samych pianek Comply, które świetnie sprawdzą się także w innych słuchawkach dokanałowych.

Słuchawki dokanałowe Xiaomi Piston to jakość w przystępnej cenie. Parametry dźwiękowe tego modelu dorównują znacznie droższym słuchawkom popularnych producentów.
Stopy berylu to jeden z najlepszych materiałów z jakich można wykonać membranę słuchawki. Jest on niewiarygodnie lekki i elastyczny dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie niespotykanej dynamiki i pasma przenoszenia. Mimo swoich licznych zalet proces wytwarzania stopu berylu jest drogi i skomplikowany, tym bardziej trzeba docenić zastosowanie go w tak tanich słuchawkach.
Nowe Xiaomi Piston wdrażają system podwójnego tłumienia będący równowagą dla coraz głośniejszego otoczenia. Mając Piston v2 w uszach odcinasz się od świata zewnętrznego, liczy się tylko czysty dźwięk.
Słuchawki wykonano z aluminium dzięki czemu są lekkie, wytrzymałe, a także eleganckie
W słuchawkach zastosowano ekranowany kabel pokryty warstwą oplotu z Kevlaru. Operacja ta ma na celu uchronienie kabla przed usterkami, a także zniwelowanie szumów.
Xiaomi Piston pozwalają Ci na prowadzenie rozmów. Wysokiej jakości pilot z wbudowanym mikrofonem posiada szeroką funkcjonalność – odbieranie połączenia, przełączanie utworów, regulacja głośności. Pilot kompatybilny jest z urządzeniami Android, Windows Phone oraz iOS.

Specyfikacja Piston v2
Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
Moc: 6mW
Czułość: 93 dB S.P.L @ 1 KHz
Impedancja: 16 Ohm
Wtyczka: 3.5mm
Długość kabla: 1,2m
W zestawie:
-Słuchawki
-Silikonowe tipsy (S/M/L + jedne na słuchawkach)
Standard: GB/T-14471-93
Waga: 12g
Gwarancja: 12 miesięcy
Specyfikacja Piston
 Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
 Nominalna moc wejściowa: 3mW
 Maksymalna moc wejściowa: 3mW
 Czułość: 93 dB S.P.L @ 1 KHz
 Impedancja: 16 Ohm
 Wtyczka: 3.5mm
 Długość kabla: 1,2m., Y-Cord
 W zestawie:
-Słuchawki
-Silikonowe tipsy (S/M/L)
 Standard: GB/T-14471-93
 Gwarancja: 12 miesięcy

Dostępność i cena
Xiaomi Piston można kupić w dwóch kolorach: białym oraz czarnym. Xiaomi Piston v2 można zakupić w tradycyjnej wersji lub z dodatkowymi piankami Comply T400.

Dodaj komentarz