WIELKI KONKURS PS3! KUP PS3 500GB I WYGRAJ 1 z 10 SAMOCHODÓW!

PS_Now_logoWarszawa, 14 lutego 2014: Sony Computer Entertainment Polska ogłasza Wielki Konkurs PS3. W ramach konkursu nowi nabywcy PS3 z dyskiem 500GB będą mogli co tydzień zagrać o jeden z dziesięciu samochodów marki Citroën oraz inne, atrakcyjne nagrody.

Wielki Konkurs PS3 zacznie się już 14 lutego 2014 i będzie trwał przez 10 kolejnych tygodni, aż do 28 kwietnia 2014. Osoby, które w tym okresie zakupią konsolę PS3 z dyskiem o pojemności 500GB, zarejestrują się na stronie www.WielkiKonkursPS3.pl i wykonają zadanie konkursowe, będą walczyć o atrakcyjne nagrody. Co tydzień przez 10 kolejnych tygodni do wygrania:
samochód marki Citroën DS3
smartfon Sony Xperia Z1™Compact
konsola przenośna PlayStation Vita
7 x rocznych subskrypcji PlayStation Plus (działa na PS4, PS3 i PS Vita)

Zadaniem konkursowym uczestników jest przesłanie zdjęcia, ukazującego, jak bardzo cieszą się z tego, że dzięki PS3 weszli do świata PlayStation, a następnie zaproszenie do tego grona innych graczy za pomocą krótkiego opisu. Oceniane będą kreatywność, poczucie humoru i oryginalność nadsyłanych prac.

Marka PlayStation cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością – mówi Marcin Ziobrowski, Dyrektor Zarządzający w SCE Polska – PS3 jest idealną ofertą dla wszystkich graczy dopiero zaczynających swoją przygodę z konsolami, graczy rodzinnych oraz tych, którzy szukają idealnego urządzenia do gier i multimediów w atrakcyjnej cenie. Mamy nadzieję, że Wielki Konkurs PS3 będzie dodatkową nagrodą dla tych konsumentów, którzy zdecydowali się nam zaufać.

Akcję promocyjną wesprze kampania telewizyjna. Więcej informacji o Wielkim Konkursie PS3:
www.WielkiKonkursPS3.pl

Więcej informacji o PS3:
System PlayStation 3 to domowy system rozrywki umożliwiający granie w najlepsze gry w jakości HD, 3D oraz obsługujące kontroler ruchu PlayStation Move oraz Wonderbook – jedyną książkę na konsole. Dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi Blu-ray zapewnia najlepsze doświadczenia z oglądania filmów. PS3 oferuje także telewizję na życzenie, dzięki czemu możesz zawsze wrócić do swoich ulubionych seriali czy programów telewizyjnych. PlayStation 3 to idealna rozrywka dla całej rodziny.

Dodaj komentarz