Pełny emocji wrzesień z IPLĄ!

IPLANieubłaganie zbliża się koniec lata, a w IPLI spędzone hucznie wakacje można pożegnać w równie dobrym stylu. „Wielki Liberace”, „Choleryk z Brooklynu”, „Draft Day”, „Bilet na Księżyc”, „Nie ma tego złego…”, to tylko część wrześniowych nowości filmowych. Wielbicieli seriali i programów rozrywkowych ucieszy przedpremierowy dostęp do ulubionych produkcji Telewizji POLSAT oraz Telewizji Polskiej. Wisienką na torcie są natomiast FIVB Mistrzostwa świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014.
Mocne tytuły z mocnymi nazwiskami!
„Wielki Liberace” to obsypany nagrodami dramat biograficzny wyreżyserowany przez Stevena Soderbergha. Valentino Liberace (za tę rolę Michael Douglas otrzymał Złotego Globa oraz 4 inne nagrody i 1 nominację) jest kochaną przez wszystkich, żyjącą w luksusie i przepychu gwiazdą estrady. Jego życie jednak tylko z pozoru jest usłane różami… W rolach głównych zobaczymy: Matta Damona, Dana Aykroyda oraz Scotta Bakula.
Henry Altmann (to jedna z ostatnich ról Robina Williamsa) dowiaduje się, że zostało mu 90 minut życia. Przerażony mężczyzna próbuje naprawić wszystkie krzywdy, które wyrządził swoim bliskim. „Choleryk z Brooklynu” to dramat komediowy, w którym obok Robina Williamsa zobaczymy Milę Kunis, Petera Dinklage’a czy Melissę Leo.
Sonny Weaver otrzymuje zadanie wyselekcjonowania grupy najbardziej uzdolnionych zawodników futbolu. W filmie „Draft Day”, w reżyserii Ivana Reitmana, w rolach głównych występują: Kevin Costner, Jennifer Garner, Denis Leary, Terry Crews oraz Sean Combs.
Kiedy zostaje porwana córka byłego gangstera, mężczyzna rusza w pogoń za ukochanym dzieckiem. Chcąc uratować ją za wszelką cenę, igra z losem. John Cusack, Bruce Willis, Jason Patric oraz 50 Cent, to tylko niektóre z nazwisk, z powodu których film „The Prince” jest pozycją konieczną dla wszystkich wielbicieli dobrego kina akcji.
Strach na wróble, Tchórzliwy Lew oraz Blaszany Drwal ponownie potrzebują pomocy Dorotki. Władzę nad Oz tym razem przejął złośliwy i przebiegły Błazen – brat Złej Czarownicy. „Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki” to historia pełna przygód i przyjaźni – nie tylko dla najmłodszych widzów.
„Bilet na Księżyc” opowiada historię dwóch braci: nieśmiałego Adama (Filip Pławiak) oraz przebojowego Antka (Mateusz Kościukiewicz), którzy wyruszają w podróż nad morze. Po drodze spotykają tajemniczą i piękną „Roksanę” (Anna Przybylska), której obecność wywoła niespodziewane skutki…
„Nie ma tego złego…” to komedia romantyczna – w reżyserii Jeremiaha S. Chechika – o Leo Palamino (Ryan Kwanten, znany z roli Jasona Stackhouse’a w „Czystej krwi”), który nie ma szczęścia w życiu. Kiedy jego była żona wydaje książkę pod wiele mówiącym tytułem „Czemu jesteś do bani” stwierdza, że już nic dobrego go nie spotka. Jednak niespodziewanie poznaje kobietę swego życia – Colette (Sara Canning). Wszystko byłoby idealne gdyby nie fakt, że wybranka jego serca właśnie wychodzi za mąż…

Przedpremiery najlepszych seriali telewizyjnych
Od września użytkownicy IPLI mogą przedpremierowo oglądać nowe odcinki swoich ulubionych seriali i programów rozrywkowych emitowanych przez Telewizję POLSAT oraz Telewizję Polską. Na komputerach, urządzeniach mobilnych, dekoderach i Smart TV dostępne są takie tytuły, jak: „Na krawędzi 2”, „Pierwsza miłość”, „Przyjaciółki”, „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”, „Top Chef”, „Must Be The Music. Tylko Muzyka”, „M jak miłość”, „Ojciec Mateusz” oraz wiele, wiele innych.
FIVB Mistrzostwa świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014
Wrzesień obfituje w sportowe emocje! Prym wiodą rozgrywki w ramach FIVB Mistrzostw świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014, które abonenci telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu oraz klienci usług LTE Plusa i Cyfrowego Polsatu oglądają bez dodatkowych opłat. Użytkownicy IPLI mogą kibicować polskiej reprezentacji i drużynom z całego świata, wykupując za 99 zł dostęp do 4 kanałów Polsat Volleyball (w tym jednego w wersji HD) i tym samym wszystkich meczów Mistrzostw. Tylko w IPLI wybrane spotkania dostępne są w trybie wielokamerowym – widzowie otrzymują możliwość podglądania akcji z różnych kamer. W każdej chwili mogą wybrać inne ujęcie, a także cofać, zatrzymywać i analizować ulubione zagrania.
Wielbicieli piłki nożnej ucieszą eliminacje do Euro 2016 – nasza reprezentacja udanie rozpoczęła rozgrywki, wygrywając z Gibraltarem 7:0! Wszystkie mecze (również te nieemitowane w TV) dostępne są na żywo na platformie IPLA.

Dodaj komentarz