MODECOM HAKA – obudowa dla pasjonatów gier komputerowych

MODECOM Haka_2[600x800]Wrzesień 2014 – Firma MODECOM – Oficjalny Partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej i czołowy producent na rynku obudów, zasilaczy i urządzeń mobilnych – zaprezentowała najnowszą obudowę MODECOM HAKA skierowaną dla najbardziej wymagających graczy. Producent wycenił swoją najnowszą obudową na 149 zł brutto.
MODECOM HAKA jest najnowszą obudową polskiego producenta zaprojektowaną dla graczy, szukających wysokiej jakości produktu w atrakcyjnej cenie. Ta kompatybilna z trzema typami płyt głównych (ATX, mATX oraz ITX) skrzynka wyróżnia się solidną i stabilną konstrukcją o wymiarach 210 x 485 x 450 mm. Wnętrze zaprojektowano w taki sposób, aby znalazło się w niej miejsce dla istotnych dla gracza podzespołów komputerowych m.in. gamingowej płyty głównej, długiej karty graficznej, wydajnego procesora z wysokim radiatorem.
Nowoczesne gry komputerowe mają bardzo duże wymagania odnośnie zastosowanych komponentów. Te z kolei, aby działać wydajnie potrzebują obudowy w której wnętrzu zawsze panować będzie odpowiednia temperatura. Z tego powodu w konstrukcji MODECOM HAKA znalazło się miejsce do zastosowania aż 6 wentylatorów: po jednym na ściance tylnej (1 x 120mm lub 1 x 80mm), ściance bocznej (1 x 120mm lub 1 x 140mm) oraz po dwóch na ściankach górnej i przedniej (2 x 120mm). Dodatkowo doskonały przepływ powietrza umożliwi pozostawione przez konstruktorów na samym spodzie obudowy miejsce na jednostkę zasilającą.
MODECOM HAKA to również produkt, który został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić jej użytkownikom maksymalny komfort podczas pracy. Zastosowany system beznarzędziowej wymiany napędów optycznych (2 x 5.25”) oraz dysków twardych (4 x 3.5” i 3 x 2.5”) pozwoli w błyskawiczny sposób wymienić lub uzupełnić nowy komponent zbudowany na bazie MODECOM HAKA komputer PC. Producent obudowy zadbał także o łatwy dostęp do portów USB (1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0) oraz wejść mikrofonowego i audio HD, umieszczając je na samej górze, tuż obok przycisków power i reset.
Jak przystało na obudowę dla graczy MODECOM HAKA wyróżnia nowoczesny, drapieżny wygląd z wyróżniającą się kanciastą konstrukcją przedniego panelu. Warto podkreślić, że zarówno wnętrze, jak i zewnętrza powierzchnia nowej skrzynki MODECOM zostały pomalowane na jednolity, czarny kolor.
Sugerowana cena MODECOM HAKA: 142 zł brutto
Okres ochrony gwarancyjnej: 24 miesiące

Dodaj komentarz