Masz Mac’a? Sprawdź za ile kupisz Office’a

c4858aa3cfe85c927655dcb85e43a920_800x800_1399589827Właściciele produktów Apple’a, którzy na co dzień korzystają z systemu OS X mają okazję zakupić Microsoft Office zawierający Worda, Excela oraz PowerPointa w bardzo dobrej cenie. Office Mac & Student 2011 PL dostępny jest w sieci Alsen w cenie 449 zł brutto.

Główne zalety
Wszystko co najlepsze razem z Tobą w każdym miejscu
Dzięki możliwości zapisywania swoich dokumentów w chmurze masz do nich ciągły dostęp niezależnie od tego gdzie jesteś. Usługa SkyDrive zapewni Ci możliwość edytowania swoich dokumentów w każdym zakątku, w którym się znajdziesz.

Współpraca w pełnej zgodności
Udostępniaj dokumenty online i współpracuj w pełnej zgodności. Pakiet Office dla użytkowników Mac jest najbardziej zgodny z pakietem dla systemu Windows. Współdzielenie dokumentów pozwoli Ci na usprawnienie pracy i jeszcze doskonalszą wymianę informacji.

Oszczędność czasu i pełen profesjonalizm
Najnowsze wersje programów, które już znasz pozwolą Ci na oszczędzenie czasu i osiągnięcie najwyższej jakości tworzonych dokumentów.

Prezentacje zawsze do Twojej dyspozycji.
Prezentacje są gotowe w każdej chwili, żebyś przedstawił je widowni. Za pomocą „chmury” masz dostęp do wszystkich materiałów jakie są Ci potrzebne więc możesz włączyć swoje prezentacje bezpośrednio w trybie online. Dodatkowo, nie musisz się martwić o zgodność, ponieważ czas konfiguracji został skrucony do minimum i nie potrzeba do tego żadnego dodatkowego oprogramowania.

Odkryj to co ukryte w liczbach.
Wykorzystaj w pełni funkcje programu Excel i zobacz to co na pierwszy rzut oka pozostaje w ukryciu. Wykresy przebiegu czasu pozwolą Ci na natychmiastowe przeglądanie dużej ilości danych. Możesz w ten sposób śledzić linie trendu w czasie przy zachowaniu najwyższej dbałości o każdy detal Twojego arkusza.

Szybki i łatwy dostęp do najnowszych rozwiązań.
Pakiet jest wyposażony w narzędzie raportowania błędów firmie Microsoft oraz program Microsoft AutoUpdate. Te narzędzia i ich funkcje dają Ci możliwość anonimowego wysyłania danych dotyczących problemów z oprogramowaniem oraz dostęp do aktualizacji w chwili ich udostępnienia. Wszystko po to abyś mógł jeszcze efektywniej wykonywać swoje zadania.

Twoje dokumenty pod stałą ochroną.
Chronimy Twoje dokumenty przed zagrożeniem ze strony hakerów i złośliwego oprogramowania za pomocą nowej metody uwierzytelniania na poziomie sieci. Możesz w pełni skupić się na swoich zadaniach, a my zajmiemy się tym żebyś mógł korzystać z pakietu spokojnie bez żadnych zakłóceń.

Dostosuj wszystko wedle własnego uznania.
Twórz własne skróty klawiszowe i dostosuj programy dla większej wygody korzystania z zawartych funkcji. Możesz nawet uzyskać dostęp do preferencji i zmieniać je w trakcie aktywnych sesji.

Dostępność i cena
Produkt dostępny jest w sieci sklepów Alsen oraz w sklepie internetowym w cenie 449 zł brutto. W przypadku zamówienia do godziny 16:00 wysyłka następuje jeszcze tego samego dnia.

Dodaj komentarz