Manicure hybrydowy doskonały na ślub cz.1

slubŚlub bez wątpienia jest wielkim przeżyciem dla każdej panny młodej. Przygotowania do tej uroczystości trwają najczęściej bardzo długo i wszyscy pragną wyglądać tego dnia doskonale.

Jest jedna rzecz, o której panny młode nie powinny tego dnia zapomnieć. Mianowicie chodzi o piękne dłonie. Na nie będziemy zwracać szczególną uwagę choćby w związku z faktem pojawienia się obrączki. Nie każda kobieta posiada idealne paznokcie i również nie każda jest chętna zakładać specjalnie na ten dzień tipsy.

Na przeciw oczekiwaniom dzisiejszego świata wychodzi manicure hybrydowy. Jest on nowością na polskim rynku, ale już cieszy się bardzo dużą popularnością.

depilacja pastą cukrową Warszawa

Manicure hybrydowy jest metodą stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się specjalny preparat utwardzany pod lampą UV. Można by powiedzieć, że łączy on w sobie zalety lakieru i manicuru żelowego bądź akrylowego.

Manicure hybrydowy za sprawą unikalnej receptury gwarantuje piękną prezentację i trwałość nawet do dwóch tygodni. Bez wątpienia wśród jego zalet wymienić możemy wytrzymałość, odporność na uszkodzenia i odpryski lakieru.

Taki zabieg teoretycznie można wykonać samemu w domu, jednak brak wprawy i nie posiadanie odpowiedniej lampy może zniekształcić oczekiwany efekt.

Dodaj komentarz