Depilacja Lycon, czyli skutecznie i bezboleśnie

girl-254708_640Jak powszechnie wiadomo, depilacja woskiem to niekoniecznie przyjemny zabieg. Jednakże depilacja za pomocą wosku Lycon to prawdziwa rewolucja, a to dlatego że jest nie tylko skuteczna, ale niemalże bezbolesna. To właśnie powód, dla którego coraz więcej kobiet wybiera właśnie depilację Lycon.

Depilacja Lycon, wykonywana na przykład w salonach znajdujących się w Warszawie, z powodzeniem może być stosowana w przypadku depilacji okolic wrażliwych. Wosk Lycon usuwa włoski o długości 1 mm, co niewątpliwie jest dużą zaletą. Wśród innych zalet depilacji Lycon jest to, że podczas wykonywanego zabiegu sam wosk odżywia i wzmacnia skórę. Z tego rodzaju depilacji skorzystać można w Studiu Depilacji i Kosmetyki Easy Waxing w Warszawie.

Wosk Lycon przygotowywany jest ze składników najwyższej jakości – wosku pszczelego, a także naturalnych żywic. Sam zabieg wykonywany przez profesjonalistów jest niemal bezbolesny. Pierwszym etapem jest przemycie skóry oliwką, której zadaniem jest natłuszczenie, a także przygotowanie skóry do depilacji. Następny krok w stronę uzyskania idealnie gładkiej skóry to nałożenie przy pomocy szpatułki ciepłego wosku. Sam wosk usuwany jest już po kilku sekundach nie zrywając przy tym naskórka. Po wykonanym zabiegu nakładany jest balsam łagodzący. Od tego momentu wszystkie panie mogą nawet przez kilka tygodni cieszyć się gładką skórą bez podrażnień.

Jak widać, depilacja przy użyciu wosku Lycon ma wiele zalet. Jednakże o tym warto przekonać się osobiście, wybierając się na depilacje do profesjonalnego gabinetu, na przykład do Studia Depilacji i Kosmetyki Easy Waxing w Warszawie.

Dodaj komentarz