Elegancja przy braku czasu? To możliwe!

hands-224571_640W zapracowanym współczesnym świecie często brak czasu na pielęgnację paznokci. Codzienne ich malowanie i piłowanie jest długotrwałe i pracochłonne. Nie każdy może sobie na to pozwolić. Nie oznacza to jednak, że paznokcie muszą być niechlujne.

Manicure hybrydowy

Jedną z opcji, która pozwala na posiadanie pięknych paznokci przy jednoczesnej oszczędności czasu, jest skorzystanie z manicuru hybrydowego. Jego wykonanie oferują salony urodowe. Dobrze wykonany manicure hybrydowy jest w stanie wytrzymać bez żadnych zmian przez dwa tygodnie. W tym czasie nie potrzeba nanosić żadnych, nawet najmniejszych, poprawek. Wygląd paznokci cały czas pozostaje w niezmienionym stanie. Dodatkowo połysk, który posiadają lakiery i żele hybrydowe, jest bardzo wyraźny i daje niezwykły efekt „mokrych paznokci”. Chodzi o lśnienie przypominające wyszlifowaną powierzchnię szkła. Te same żele są w stanie rozprawić się z problemem łamliwych paznokci. Utrwalają płytkę paznokcia na tyle dobrze, że można uznać je za rodzaj terapii.

Po co dbać o paznokcie?

Można myśleć, że paznokcie to malutki wycinek ogólnego wyglądu człowieka, na który niewielu zwraca szczególną uwagę. Jednak to właśnie detale tworzą ostateczny odbiór danej osoby. Niechlujstwo w szczegółach zawsze wartościowane jest negatywnie. Szczególnie w pracy, gdzie wymaga się skrupulatnego podejścia do każdego zadania. Dobrze jest zatem kojarzyć się z osobą sumienną i prezentować się nienagannie. Kogoś zadbanego i pewnego siebie zawsze traktuje się poważniej. Manicure może dużo pomóc podczas kreowania swojego wizerunku.

Zabieg manicuru hybrydowego może być interesujący także dlatego, że można sobie dowolnie wybierać zdobienia. Istnieją różne warianty wzorów i odcienie kolorów, które mogą być zabezpieczone przez żel hybrydowy. Można więc z powodzeniem wyrażać swój indywidualny gust. Z drugiej strony zawsze warto rozważyć opcję wyboru koloru, który pasuje do wielu stylizacji. Taka alternatywa szczególnie przydaje się, kiedy codziennie do pracy trzeba zakładać garsonkę.

 

 

Dodaj komentarz