Koss wprowada bezprzewodowy głośnik Bluetooth BTS1

BTS1LifestylePortfolio firmy Koss rozszerzyło się o nowe urządzenie. BTS1 to bezprzewodowy głośnik Bluetooth, który przekonuje kompaktowymi rozmiarami, niewielką wagą i znakomitym dźwiękiem. Funkcjonalność konstrukcji zwiększają wejścia i wyjścia Aux, wbudowany akumulator oraz łatwa obsługa

Po wielu dekadach kreowania trendów i wyznaczania poziomu odniesienia wśród słuchawek, amerykański Koss wkracza do świata głośników Bluetooth, pozostając jednak w klasie urządzeń przenośnych. BTS1 jest pierwszym bezprzewodowym głośnikiem Bluetooth w historii firmy, ale już teraz śmiało może stanowić punkt odniesienia dla innych tego typu urządzeń.

Koss BTS1 jest wystarczająco mały i lekki, aby zmieścić się w kieszeni – ten bezprzewodowy głośnik Bluetooth został zaprojektowany specjalnie pod kątem mobilności i wykorzystania podczas ruchu. Lekka konstrukcja, podkreślona przez minimalną ilość przełączników, czyni go rozwiązaniem kompaktowym i idealnym na czas podróży, a przy tym bardzo łatwym w obsłudze. Ponadto BTS1 wyposażony jest w specjalną podpórkę, która pozwala użytkownikowi wybierać pomiędzy odsłuchem wielokierunkowym i kierunkowym, zapewniając osobiste doświadczenie akustyczne, bez względu na to, w którym miejscu znajduje się słuchacz. BTS1 zapewnia dźwięk, który bez przesady można nazwać imponującym, zważywszy na rozmiary urządzenia. Na uznanie zasługują reprodukcja wokali i czysty zakres średniotonowy. Potęgę dźwięku podkreśla obecność basu, który doskonale akcentuje rytm odtwarzanych nagrań.

Użytkowanie bezprzewodowego głośnika Bluetooth BTS1 jest niezwykle łatwe. Umieszczone na obudowie trzy przyciski umożliwiają szybkie sparowanie bezprzewodowych urządzeń i zapewniają łatwy dostęp do regulacji głośności. Koss BTS1 wyposażony jest również w 3,5-mm złącza wejście i wyjście Aux umożliwiające podłączenie wielu urządzeń. Ta ostatnia możliwość wyróżnia BTS1 na tle innych głośników bezprzewodowych Bluetooth. Dzięki niej można podłączyć dodatkowy głośnik, nie tylko BTS1 – w ten sposób najnowsza konstrukcja firmy Koss staje się nie tylko głośnikiem, lecz także odbiornikiem Bluetooth, który zamienia dołączony głośnik z wejściem Aux w bezprzewodowe urządzenie Bluetooth. Autonomię BTS1 zapewnia wewnętrzny akumulator, który po pełnym naładowaniu pozwala korzystać z urządzenia przez pięć godzin.

Bezprzewodowy głośnik Bluetooth Koss BTS1 jest już dostępny w sprzedaży. Urządzenie występuje wyłącznie w białej wersji kolorystycznej, a jego poglądowa cena detaliczna wynosi 299 zł.

 

Szukasz szkoły języka angielskiego, w której nauka przyniesie pożądany efekt? Sprawdź kompletną ofertę, zakreś oraz metody nauczania w szkole Tarkowski.edu.pl

Dodaj komentarz