Szkoła języka angielskiego w Częstochowie

angielskiJakiś czas temu postanowiłam odwiedzić znajomych w Wielkiej Brytanii. Oczywiście język angielski miałam w szkole średniej i na studiach, jednak nie czułam się na siłach, aby wyjechać do obcego kraju i porozumiewać się z Brytyjczykami płynnie i sprawnie w ich ojczystym języku. W tym celu zaczęłam szukać szkoły, która przygotowałaby mnie do swobodnych konwersacji w Londynie.

Nie było łatwo, gdyż szkół językowych jest w Częstochowie bardzo dużo. Znajoma poleciła mi jedną z nich, do której ona sama kiedyś uczęszczała. Nie jestem jednak przekonana. Nauka odbywała się tam metodą Callana. Słyszałam o tej metodzie, natomiast nigdy wcześniej nie miałam z nią praktycznego doświadczenia.

Chciałabym zatem zapytać, czy ktoś z was uczył się w tego typu szkole? Czy ta metoda jest opłacalna? Jeśli tak, jak szybko można przyswoić sobie język angielski właśnie taką metodą? Zależy mi na szybkiej i efektownej nauce, a nie chciałabym poświęcać wolnego czasu na coś, co nie przyniesie pożądanego efektu.

Mógłby mi ktoś polecić dobrą szkołę języka angielskiego w Częstochowie? Koleżanka, co prawda, bardzo zachwalała tę, do której sama uczęszczała, ale ja jednak nie mam pewności czy jest dobra. Wolałabym znać zdanie innych w tej kwestii.

Bardzo proszę o pomoc w wyborze odpowiedniego kursu.

 

Szukasz szkoły języka angielskiego, w której nauka przyniesie pożądany efekt? Sprawdź kompletną ofertę, zakreś oraz metody nauczania w szkole Tarkowski.edu.pl

Dodaj komentarz