Zestawy Lego dla dorosłych

Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook1Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

Zawsze wydawało Ci się, że klocki Lego to dobry gadżet, ale dla przedszkolaków? Niekoniecznie! Duńska marka dba o fanów w każdym wieku – w jej ofercie nie mogło zabraknąć zestawów, a nawet całych serii, dedykowanych nieco starszym wielbicielom lub bardziej zaawansowanym legomaniakom. Szukasz odpowiedniego prezentu dla kogoś takiego? A może to Ty jesteś jednym z nich i nie wiesz co wybrać? Jeśli tak, to zapoznaj się z naszym najnowszym tekstem. Prezentujemy w nim najlepsze zestawy Lego dla dorosłych.

Lego Architecture Luwr

Lubisz sztukę i od zawsze marzysz o zwiedzeniu paryskiego Luwru, ale czas i środki na to nie pozwalają? Już teraz możesz mieć najsłynniejsze muzeum świata na własnym dywanie! Jak? Wystarczy, że wyposażysz się w Lego Architecture Luwr! Ten komplet oraz dołączone do niego klocki sprawią, ze poczujesz się jak podczas zwiedzania. W zestawie nie zabraknie najbardziej rozpoznawalnych elementów budowli – Pavillonu de l’Horloge czy zdobiącej dziedziniec szklanej piramidy. Dużym atutem Lego Architecture Luwr jest dołączona książeczka kolekcjonerska w języku angielskim oraz w języku francuskim, w której zawarto wiele ciekawych informacji na temat historii i architektury budynku.

Lego Creator Volkswagen Camper

Interesuje Cię motoryzacja? A może szukasz prezentu dla fana starych samochodów? Na pewno zainteresuje Cię zestaw Lego Creator Volkswagen Camper, który dostępny jest w dobrych sklepach internetowych, np. https://salonklockow.pl/pl/c/LEGO-KOLEKCJA/87. Ten komplet zawiera ponad 1300 elementów, dzięki którym zrekonstruujesz klasyczny samochód Volkswagen Camper Van z 1962 roku. W komplecie nie zabraknie najdrobniejszych detali – zaokrąglonego dachu, szyby w stylu safari, dachu z firanką oraz stelaża bagażowego – które pozwolą oddać najbardziej charakterystyczne cechy tego zabytkowego auta.

Lego Star Wars Slave I

Uwielbiasz „Gwiezdne wojny”? Posiadasz już wiele gadżetów związanych z kultową sagą? W takim razie, w Twojej kolekcji nie może zabraknąć zestawu Lego Star Wars Slave I! Ta propozycja to nie tylko gratka dla fana przygód Hana Solo i spółki, ale też coś dla wielbicieli nieco bardziej skomplikowanych konstrukcji. Co znajdziesz w komplecie? Blisko 2000 elementów, które pozwolą Ci samodzielnie zbudować dokładną replikę pokładu Slave I, należącego do najsłynniejszego łowcy nagród – Boba Fett. Oprócz klocków, zestaw zawiera też detale – repliki blasterów oraz minifigurki bohaterów takich jak wspomniany Boba Fett, Han Solo (w wersji w karbonicie oraz uwięziony w ładowni), szturmowca i Bespina Guarda. Co wyróżnia Lego Star Wars Slave I na tle innych zestawów z kolekcji inspirowanej „Gwiezdnymi wojnami”? Przede wszystkim model statku. Nie dość, że ma obrotową kabinę, to jeszcze może pochwalić się obrotowymi skrzydłami oraz otwieranymi włazami na karabiny!