Kongres Bezpieczeństwa w Sieci w Krakowie

bezpieczenstwo4 grudnia br. w Krakowie odbędzie się Kongres Bezpieczeństwa Sieci. To już 11. edycja prestiżowej konferencji gromadzącej szerokie grono specjalistów i ekspertów z zakresu Network Security, Firewall & VPN i Secure Mail. Głównym punktem programu będą prelekcje prezentujące specjalistyczne rozwiązania dla określonych grup odbiorców.
Spotkania te są organizowane w szczególności z myślą o osobach odpowiedzialnych za strategię i utrzymanie bezpieczeństwa w firmie, a także firmach i instytucjach, które wykorzystują w swojej działalności sieć oraz nowoczesne technologie.
Bezpieczeństwo w sieci to jeden z istotnych elementów prawidłowo funkcjonującej firmy i instytucji – podkreśla Maciej Kubat, inżynier sprzedaży firmy Axence i jeden z prelegentów konferencji. Koncentrując się na tym zagadnieniu, mamy na myśli nie tylko ochronę przed wyciekiem danych poprzez zarządzanie prawami dostępu do wymiennych nośników danych czy zapobieganie awariom i przestojom dzięki systemowi alarmów, ale również wykrywanie incydentów dzięki monitorowaniu wykorzystania stacji roboczych przez użytkowników. Bezpieczeństwo to także zapobieganie skutkom posiadania w firmie nielegalnego oprogramowania. Na szczęście coraz więcej podmiotów zdaje sobie sprawę, że bezpieczna sieć i jej ciągły monitoring to gwarancja właściwego funkcjonowania firmy – dodaje.
Kongres Bezpieczeństwa Sieci jest okazją do podzielenia się osiągnięciami, produktami, rozwiązaniami oraz nowościami w zakresie bezpieczeństwa w sieci. Eksperci podzielą się ze słuchaczami swoją wiedzą i doświadczeniem.
Prelekcjom towarzyszyć będzie wystawa najnowszych rozwiązań i produktów. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji oraz ISSA Polska.

O firmie Axence:
Firma Axence jest polskim producentem oprogramowania do kompleksowego zarządzania infrastrukturą IT. Rozwiązania przeznaczone są dla firm oraz instytucji niezależnie od profilu ich działalności. Oprogramowanie odpowiada zarówno na potrzeby administratorów sieci i specjalistów odpowiedzialnych za infrastrukturę i bezpieczeństwo IT, jak i na potrzeby kadry zarządzającej.

Czy wiesz, że profesjonalna fotografia produktowa to klucz do sukcesu sprzedaży? Tylko profesjonalny fotograf z wieloletnim doświadczeniem może wykonać odpowiednią sesję Twoich produktów.

Dodaj komentarz