Podwójna nagroda dla firmy Axence

Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on Facebook0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

LogoAxence

Aż dwa produkty firmy Axence służące do zarządzania siecią zostały uznane za Produkty Roku 2013 w rankingu miesięcznika IT Professional. Prestiżowy tytuł dla Axence NetTools 5 oraz Axence nVision 6.5 przyznali czytelnicy magazynu.
NetTools zajął pierwsze miejsce w kategorii ‘Najlepsze oprogramowanie – narzędzia’, zaś nVision zdobył pozycję lidera w kategorii ‘Najlepsze oprogramowanie – monitoring i zarządzanie’.
To dla nas ogromne wyróżnienie – mówi Beata Kwiatkowska, Dyrektor Zarządzająca firmy Axence. Tym większe, że w obu przypadkach nagrodzili nas sami czytelnicy – podkreśla.
Axence NetTools jest darmowym narzędziem, które ułatwia monitoring i administrowanie siecią oraz szybkie skanowanie infrastruktury sieciowej. Z kolei Axence nVision to sztandarowy produkt firmy, który w sposób kompleksowy wspiera rozwiązywanie problemów z siecią i infrastrukturą IT. Złożony z pięciu modułów zapewnia m. in. precyzyjne wykrywanie, wizualizację i monitorowanie sieci, kontrolowanie wykorzystania stacji roboczych przez użytkowników, inwentaryzację sprzętu i oprogramowania oraz zarządzanie prawami dostępu do przenośnych nośników danych. Ponadto wbudowany system alarmów i powiadomień umożliwia ochronę przed awariami, a system raportów dostarcza zawsze aktualną wiedzę o infrastrukturze i jej wykorzystaniu, wspierając proces podejmowania decyzji.
Produkt Roku jest tytułem przyznawanym firmom z branży informatycznej, które poprzez dostarczane oprogramowanie, sprzęt i świadczone usługi pomagają w codziennej pracy informatyków i menedżerów IT.

O firmie Axence:
Firma Axence jest polskim producentem oprogramowania do kompleksowego zarządzania infrastrukturą IT. Rozwiązania przeznaczone są dla firm oraz instytucji niezależnie od profilu ich działalności. Oprogramowanie odpowiada zarówno na potrzeby administratorów sieci i specjalistów odpowiedzialnych za infrastrukturę i bezpieczeństwo IT, jak i na potrzeby kadry zarządzającej.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.