Podwójna nagroda dla firmy Axence

LogoAxence

Aż dwa produkty firmy Axence służące do zarządzania siecią zostały uznane za Produkty Roku 2013 w rankingu miesięcznika IT Professional. Prestiżowy tytuł dla Axence NetTools 5 oraz Axence nVision 6.5 przyznali czytelnicy magazynu.
NetTools zajął pierwsze miejsce w kategorii ‘Najlepsze oprogramowanie – narzędzia’, zaś nVision zdobył pozycję lidera w kategorii ‘Najlepsze oprogramowanie – monitoring i zarządzanie’.
To dla nas ogromne wyróżnienie – mówi Beata Kwiatkowska, Dyrektor Zarządzająca firmy Axence. Tym większe, że w obu przypadkach nagrodzili nas sami czytelnicy – podkreśla.
Axence NetTools jest darmowym narzędziem, które ułatwia monitoring i administrowanie siecią oraz szybkie skanowanie infrastruktury sieciowej. Z kolei Axence nVision to sztandarowy produkt firmy, który w sposób kompleksowy wspiera rozwiązywanie problemów z siecią i infrastrukturą IT. Złożony z pięciu modułów zapewnia m. in. precyzyjne wykrywanie, wizualizację i monitorowanie sieci, kontrolowanie wykorzystania stacji roboczych przez użytkowników, inwentaryzację sprzętu i oprogramowania oraz zarządzanie prawami dostępu do przenośnych nośników danych. Ponadto wbudowany system alarmów i powiadomień umożliwia ochronę przed awariami, a system raportów dostarcza zawsze aktualną wiedzę o infrastrukturze i jej wykorzystaniu, wspierając proces podejmowania decyzji.
Produkt Roku jest tytułem przyznawanym firmom z branży informatycznej, które poprzez dostarczane oprogramowanie, sprzęt i świadczone usługi pomagają w codziennej pracy informatyków i menedżerów IT.

O firmie Axence:
Firma Axence jest polskim producentem oprogramowania do kompleksowego zarządzania infrastrukturą IT. Rozwiązania przeznaczone są dla firm oraz instytucji niezależnie od profilu ich działalności. Oprogramowanie odpowiada zarówno na potrzeby administratorów sieci i specjalistów odpowiedzialnych za infrastrukturę i bezpieczeństwo IT, jak i na potrzeby kadry zarządzającej.

Dodaj komentarz