ZALMAN ZM-M520W – zgrabna bezprzewodowa mysz w korzystnej cenie

ZM-M520W_miniDługa praca na baterii i czuły sensor z 1600 DPI

Kraków, Polska, 29 stycznia 2015 – Firma ZALMAN poszerzyła swoją ofertę akcesoriów komputerowych o nowy model bezprzewodowej myszy komputerowej ZM-M520W. Dostępny w korzystnej cenie gryzoń posiada czuły sensor o rozdzielczości 1600 DPI i wytrzymałe przyciski wytrzymujące do 5 milionów kliknięć.

Nowa mysz firmy ZALMAN charakteryzuje się kompaktowym i ergonomicznyn designem, który pozwala wygodnie objąć kontroler dłonią. Dzięki bezprzewodowej łączności z komputerem użytkownik nie musi przejmować się splątanymi przewodami ograniczającymi ruchy. Mysz idealnie nada się jako mobilny towarzysz do laptopa. Odbiornik sygnału do USB łatwo schować w myszce w specjalnej kieszonce znajdującej się pod pokrywą baterii. Standardowej wielkości akumulatorek można w razie potrzeby szybko wymienić, odsuwając spód urządzenia.

Za precyzyjną kontrolę kursora odpowiada wysokiej jakości sensor Avago A3000 o rozdzielczości maksymalnej 1600 DPI. Przycisk pod rolką umożliwia szybkie przełączanie się między czułością 1000 i 1600 DPI. Częstotliwość próbkowania czujnika wynosi 4000 klatek na sekundę, zapewniając stabilny ruch i wysoką responsywność myszy.

ZALMAN ZM-M520W mądrze zarządza zużyciem energii, wytrzymując na pojedynczym ładowaniu do dwóch razy dłużej niż zwykłe myszki bezprzewodowe. Taki wynik uzyskano, implementując trójetapowy tryb czuwania oszczędzający baterię przy dłuższym bezruchu.

Przyciski myszy zaprojektowano z troską o dużą odporność na zużycie. Producent gwarantuje, że zniosą one do 5 milionów kliknięć. O komforcie pracy z kontrolerem ZALMAN pamiętano także, instalując wysokiej jakości ślizgacze ograniczające tarcie z powierzchnią, a także gumową rolkę o fakturze z łatwością umożliwiającej wygodne przewijanie przeglądanych treści.

Mysz waży 545g i posiada 4 standardowe przyciski. Sygnał bezprzewodowy emitowany przez urządzenie z powodzeniem dotrze do odbiornika oddalonego do nawet 10 metrów. Wymiary kontrolera to 105.5 mm (D) x 58 mm (S) x 31 mm (W).

Specyfikacja:
Model
ZALMAN ZM-M520W
Typ
Mysz bezprzewodowa
Sensor
Avago A3000
Rodzaj połączenia
radiowe
Rozdzielczość
800-1600 DPI
Liczba przycisków
4
Szybkość przetwarzania obrazu
4 000 klatek/s
Przewidywana wytrzymałość klawiszy/przycisków
5 mln wciśnięć
Waga
545 g
Interfejs
USB (z odbiornikiem radiowym)

Gwarancja i cena:
Sugerowana cena detaliczna myszy ZALMAN ZM-M520W wynosi 45 zł brutto.

Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

Dodaj komentarz