W urodziny wszystkie filmy za połowę ceny!

xdVOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu obchodzi 5 urodziny. Z tej okazji największa platforma satelitarna w Polsce przygotowała prezent dla swoich klientów. Tylko 30 listopada br. można obejrzeć wszystkie filmy za pół ceny. Na liście rekomendowanych i objętych promocją tytułów znajdują się m.in.: „Druhny”, „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”, „Obietnica”, „Ciotka kontra mafia”, „Zrodzony w ogniu”, „Non-stop”, „Ja, Frankenstein”, „Telefon od psychopaty”, „Roman Barbarzyńca”, „Facet (nie)potrzebny od zaraz”, „Ocalony”, „Nie przeżyje nikt”, „Sanktuarium”, „Zacznijmy od nowa”, „Królowa kasyna”, „Wypowiedzenie wojny”, „The Rover”, „Sarila”.

30 listopada 2009 roku Cyfrowy Polsat uruchomił swoją wypożyczalnię wideo na życzenie – VOD Domową Wypożyczalnię Filmową – działającą w oparciu o 15 kanałów satelitarnych udostępniających rotacyjnie filmy. W ciągu 5 lat usługa odnotowała ok. 3,5 mln wypożyczeń, proponując blisko 3 tys. tytułów z różnych gatunków filmowych. Łączny czas prezentacji wszystkich tytułów wyniósł 35 mln minut.

Od samego początku VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa proponuje widzom najlepsze filmy, największe gwiazdy, znanych twórców i ulubione gatunki filmowe: zapierające dech w piersiach kino akcji, porywające sensacje, gorące romanse, horrory z piekła rodem i rozbrajające komedie. Dotychczasowa oferta Cyfrowego Polsatu w ramach tej usługi to także znane i lubiane seriale, a wśród nich „Seks w wielkim mieście”, „Hotel 52”, „White Collar”, „Glee”, „Camelot” czy „Bez litości”.

VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa jest sukcesywnie rozwijana – do 18 wzrosła liczba kanałów, na których udostępniana jest usługa, pojawiły się dwie osobne pozycje z propozycjami dla dorosłych, zwiększyła się liczba dostawców treści. Dziś z usługi można korzystać za pośrednictwem wszystkich dekoderów HD platformy na pozycjach 150-167 i 200-201 (audycje dla dorosłych). W trakcie miesiąca platforma udostępnia blisko 50 hitów filmowych i około 40 tytułów dla dorosłych.

Najmocniejsze tytuły

Spośród blisko 3 tysięcy różnych tytułów największą liczbę wypożyczeń odnotował „Zmierzch”, ale także kolejne części kultowej sagi opowiadającej o przygodach Belli Swan i Edwarda Cullena znalazły się wśród najchętniej oglądanych propozycji („Zmierzch: Księżyc W Nowiu”, „Zmierzch: Przed świtem”, „Zmierzch: Zaćmienie cz.1”). Bardzo dużą popularnością cieszyły się polskie komedie, takie jak „Ciacho” Patryka Vegi czy zwariowana „Kac Wawa”, oraz kolejna odsłona francuskiego cyklu komediowego „Taxi 4”. Wśród tytułów z najwyższymi wynikami znalazły się także dwa znakomite polskie tytuły – „Drogówka” Wojciecha Smarzowskiego i „Galerianki” Katarzyny Rosłaniec.

Promocja na 5!

W dniu jubileuszu VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa zaprasza swoich widzów na wyjątkowe seanse. Tylko w niedzielę, 30 listopada br. wszyscy fani kina będą mogli skorzystać z wyjątkowej promocji i wypożyczyć filmy za pół ceny. Wśród tytułów objętych 50% rabatem znajdują się liczne hity – od tych z pozytywnym ładunkiem dobrego humoru („Zacznijmy od nowa”, „Druhny”, „Ciotka kontra mafia”, „Facet (nie)potrzebny od zaraz”) przez te wzruszające i skłaniające do przemyśleń („Królowa kasyna”, „Wypowiedzenie wojny”, „The Rover”, „Obietnica”, „Ocalony”) czy pełne akcji i efektów specjalnych („Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”) aż po obrazy wywołujące gęsią skórkę („Zrodzony w ogniu”, „Non-stop”, „Ja, Frankenstein”, „Telefon od psychopaty”, „Roman Barbarzyńca”, „Sanktuarium”). Ponieważ niedziela sprzyja rodzinnym spotkaniom i celebrowaniu czasu wolnego, to w ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej nie może także zabraknąć kina familijnego i animowanej produkcji pt. „Sarila”.

Dodaj komentarz