Sposób na stylowy żakiet

Sposób na indywidualność

Jeśli obawiasz się, że kolejny raz przechodząc ulicą, zobaczysz, że ktoś jest ubrany podobnie do Ciebie, warto byś pobawiła się w swoją osobistą projektantkę. To nic trudnego, wystarczy poczytać o materiałach, ich właściwościach by nauczyć się, do czego mogą się nadawać. Potem już wystarczy, że będziesz mieć na siebie pomysł oraz dostęp do sklepu z wysokiej jakości materiałami. Krawcowa z Twojego osiedla z pewnością sprosta zadaniu uszycia czegoś niezwykłego – wystarczy dostarczyć jej pomysł i tkaninę. Jeśli w Twojej głowie od dawna rysuje się pomysł na nowy żakiet, warto go w końcu zrealizować.

Przede wszystkim dobry materiał

Nie ma mowy o dobrze prezentującym się żakiecie, jeśli nie zostanie on uszyty z materiału dobrej jakości. Kiepska tkanina będzie się gniotła, może się źle układać oraz być problematyczna w pielęgnacji. Poza jakością tkaniny, warto zadbać także o styl nowego okrycia. Tutaj można pokusić się o jakiś wzór. W końcu każdy może posiadać gładki żakiet o jakimś konkretnym kolorze i kroju. Czasem to właśnie wzór sprawia, że coś staje się unikatowe, wyróżnia się i dopasowuje do Twojego stylu. Wysokiej jakości dzianiny żakardowe to klucz do stworzenia stylowego żakietu.

Zrealizuj swój pomysł

Jeśli wiesz już, co pragniesz stworzyć oraz wiesz, gdzie szukać wysokiej jakości tkaniny, porozmawiaj z krawcową o swoim pomyśle. Nie obawiaj się zbyt zmyślnych dodatków. Wszystko, co jest wytworem Twojej wyobraźni, będzie z Tobą spójne. Nie myśl w kategoriach, że Twoje koleżanki nie zrozumieją Twojej inwencji twórczej. To naturalne, że ceną za wyróżnienie się jest ocena tych, którzy są do siebie podobni. Nie ograniczaj swojej wyobraźni przekonaniem, że ktoś będzie chciał Ci zaszkodzić. Pozwól sobie na obudzenie wewnętrznej artystki i ciesz się realizacją swoich marzeń. Nie każdego stać na wyrażenie swojej indywidualności. Spraw, by świat był kolorowy i pomaluj go prezentacją swojego nowego żakietu, z którego będziesz dumna. W tym wypadku ogranicza Cię wyłącznie własna wyobraźnia.

Więcej o doborze tkanin przeczytasz na http://zubibo.pl/blog-pol.phtml

Dodaj komentarz