Przebywasz za granicą kraju i potrzebujesz pomocy specjalisty, gdyż nie znasz języka? Pomożemy Ci.

glasses-143762_1280Osoby, które wyjeżdżają za granicę, a nie znają języka, mogą mieć problem z porozumieniem się z mieszkańcami danego kraju. Może się też zdarzyć, że otrzymają jakiś ważny dokument w tym języku i nie będą wiedzieć, czego on dotyczy. Tłumaczenie tekstu specjalistycznego na własną rękę ze słownikiem lub z pomocą osoby, która zna słabo dany język, może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Warto skorzystać wtedy z pomocy fachowców.

Osoby przebywające za granicą, mające dostęp do Internetu, mogą skontaktować się z profesjonalnym biurem tłumaczeń, takim jak biuro tłumaczeń w Poznaniu. Biuro świadczy usługi zarówno lokalnie w swojej siedzibie, jak i drogą elektroniczną. Na stronie internetowej firmy można znaleźć takie dane kontaktowe, jak: e-mail, skype, numer telefonu komórkowego i stacjonarnego, fax oraz adres pocztowy. Tłumaczenie można zlecić korzystając np. z e-maila lub faksu.

Biuro oferuje tłumaczenia z języków europejskich. Oferta obejmuje nie tylko popularne języki, jak: angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, rosyjski i włoski, ale również mniej popularne, jak np. niderlandzki, węgierski, słoweński, bułgarski, grecki i turecki. Tłumacze dokonują przekładów również z języka polskiego na wybrany przez klienta język europejski.

Osoba przebywająca za granicą, która pilnie potrzebuje skorzystać z pomocy tłumacza, może zlecić dokonanie przekładu profesjonalnej firmie, a w krótkim czasie otrzyma rzetelnie i dobrze przetłumaczony tekst. Biuro tłumaczeń w Poznaniu przestrzega wszystkich norm i przepisów prawnych. Gwarantuje klientowi bezwzględną poufność.

 

Szukasz szkoły języka angielskiego, w której nauka przyniesie pożądany efekt? Sprawdź kompletną ofertę, zakreś oraz metody nauczania w szkole Tarkowski.edu.pl

Dodaj komentarz